Žuvacie kosti zo 100 % konskej kože - 3 x 17 cm

Žuvacie kosti zo 100 % konskej kože - 3 x 17 cm

34.49 €

Radosť prinášajúci s akostnou značkou Dog Snagger - tento produkt posielame v jedinečnej akcii za 11.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4062911008236
Do obchodu

Popis

Dog Snagger

V akcii je čo odoberáme od výrobcu Dog Snagger - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 11.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Žuvacie kosti zo 100 % konskej kože sú vyrobené z jedného kusu kože a potom šetrne vysušené. Neobsahujú žiadne chemické prídavné látky ako sú farbivá, ochucovadlá alebo konzervačné látky. Kosti sú rýdzo prírodným hypoalergénnym produktom a psy ich veľmi dobre znášajú. Sú preto vhodné i pre psov, ktorí trpia potravinovými alergiami a intoleranciami. Sú nízkotučné, preto poskytujú psíkom neodolateľný pôžitok zo žuvania. Vhodné ako odmena, pre zábavu i pre ústnu hygienu. 100 % konská koža - šetrne sušená vysoká znášanlivosť, i u vyberavých psov nízkotučné, len 2 % tuku žuvanie kostí posilňuje svaly čeľustí a podporuje ústnu hygienu hypoalergénne - vhodné i pre citlivých psov pri potravinových alergiách a intoleranciách vysoká kvalita - vyrobené v Európe bez cukru, chemických prídavných látok, farbív a ochucovadiel

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce