zooplus Selection Senior & Light kuracie - 6 x 400 g

zooplus Selection Senior & Light kuracie - 6 x 400 g

7.99 €

V akcii je len tu s preslávenou značkou zooplus - tento tovar si môžete zaobstarať za výhodnú cenu 7.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4260358513133
Do obchodu

Popis

Zooplus

Top produkt, populárneho výrobcu zooplus - tento artikel je v tento okamih za mimoriadne nízku cenu 7.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Zooplus Selection robí svojmu menu skutočnú česť! Pretože toto prírodné krmivo pre psov je vyrobené len z tých starostlivo vybraných, kvalitných surovín, ktoré sa spojili v konzervované krmivo. Vysoký podiel ľahko stráviteľného kuracieho mäsa a srdca robí z tohto krmiva chutné jedlo pripravené podľa skvelej receptúry, naviac s ideálnym pomerom tuku. Je teda špeciálne prispôsobené pre potreby starších psov alebo tých, ktorí majú sklony k nadváhe. Skutočná lahôdka pre Vášho verného štvornohého miláčika - ako keby ste ho pripravili doma! Vďaka starostlivému spracovaniu ostávajú v krmive zachované prírodné živiny, rovnako ako u všetkých produktov z rady Zooplus Selection Adult. Tak získa Váš pes všetko, čo potrebuje pre aktívny, zdravý život.! Prednosti rady zooplus Selection - prehľad: Exkluzívne u zoohit: Zooplus Selection je v ponuke exkluzívne v e-shope zoohit. Na základe našich dlhoročných obchodných skúseností a Vašej spätnej väzby a prianí sme vytvorili produkt, ktorý spĺňa požiadavky na vyvážené krmivo pre Vášho psa. Preto sme skutočne hrdí na to, že Vám môžeme prezentovať tento náš výrobok. Špeciálne vyvinuté pre určitú fázu života Vášho psa: Zooplus Selection Senior & Light s kuracím sa stará o primeraný prísun živín pre psíkov seniorov alebo so sklonmi k nadváhe, pretože vykazuje znížený obsah tuku a naviac v ňom ostávajú zachované všetky potrebné živiny. Vysoký podiel mäsa: Zooplus Selection ponúka Vášmu psovi skutočne vysoké množstvo mäsa obsiahnutého v krmive. Špeciálne vybrané suroviny: Zooplus Selection Senior & Light s kuracím obsahuje vybrané suroviny ako je kuracie mäso, kuracie srdce, batáty, a to všetko spojené neobvyklou receptúrou. Chutná receptúra: To, čo má Váš pes rád, sa môže líšiť. Avšak s mnohými lahodnými druhmi, ktoré zooplus Selection ponúka, iste nájdete presne to, čo Váš pes potrebuje, ako kebyste krmivo pripravovali doma! Starostlivo pripravené: Vďaka správnej príprave ostávajú zachované rozličné živiny. Vyrobené v Nemecku: Vysoká kvalita krmiva zooplus Selection je našim ťažiskovým bodom. Preto je naše konzervové krmivo pre psov vyrobené výhradne v Nemecku, kde je dodrženaný ten najvyšší štandard kvality. Bez cukru, konzervantov a stabilizátorov chuti: zooplus Selection má prírodnú chuť - preto je naša receptúra zaručene bez cukru, konzervantov a stabilizátorov chuti. zooplus Selection mokré krmivo ponúka tú najvyššiu kvalitu pre psov s individuálnymi potrebami a chuťou.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce