zooplus Clicker - 1 kus

zooplus Clicker - 1 kus

1.49 €

Akostný od populárnej značky zooplus Exclusive - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 1.69 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 4054651748329
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Vynikajúci od populárnej značky zooplus Exclusive - tento tovar zakúpite s úžasnou cenovkou 1.69 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Tento praktický clicker znamená revolúciu vo výcviku psov! Pomocou „klikania“, ktoré vydáváte stiskom clickeru, môžete eliminovať nežiadúce chovanie Vášho psa a naopak posíliť pozitívne chovanie. Už žiadne direktívne povely, ale aktívna spolupráca! Používanie tejto metódy je založené na vedeckých poznatkoch vo výskume chovania a prináša novú formu spolupráce medzi Vami a Vaším verným štvornohým priateľom – a to všetko nenásilnou formou. Malý clicker sa dvďaka svojmu tvaru kvapky príjemne drží v ruke. Vďaka špirálovému náramku je vždy pripravený k použitiu a prispôsobí sa každej veľkosti ruky. zooplus Clicker je vysoko efektívny prostriedok pre výchovu a výcvik Vášho psa! zooplus Clicker v krátkom prehľade: Praktický clicker pre výcvik psov Klikanie: eliminuje nežiadúce chovanie, pozitívna motivácie Metóda klikanie: založená na vedeckých poznatkoch Tvar kvapky: príjemne sa drží v ruke Špirálový náramok: možno prispôsobiť obvodu ruky Farba: zelená s modrým náramkom Materiál: Clicker: umelá hmota / kov Špirálový náramok: termoplastická guma (TPR) Rozmery: Clicker: cca. d 6 x š 4 x v 2 cm Špirálový náramok možno natiahnúť až cca na 1 m

za cenu 1.69 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce