zooplus Bio hovädzie s jablkom & hruškou - 6 x 400 g

zooplus Bio hovädzie s jablkom & hruškou - 6 x 400 g

11.99 €

Trhom osvedčený produkt, pochádzajúce od značky zooplus Bio - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 11.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4260358513874
Do obchodu

Popis

zooplus Bio

Hit poslednej doby, od populárneho výrobcu zooplus Bio - tento produkt dodávame výhodne za 11.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Lahodné krmivo konečne v ponuke i v bio kvalite: Naše krmivo zooplus Bio hovädzie s jablkom a hruškou ponúka vyváženú a zvieraťu na mieru šitú receptúru, ktorá pozostáva zo šťavnatého hovädzieho mäsa v bio kvalite, jabĺk a hrušiek, všetko kombinované so zdravou prvotriednou pohánkou. Toto krmivo je pre zviera skutočne chuťový zážitok a dodá mu všetky dôležité vitamíny, minerály i stopové prvky. Obsiahnuté kvalitné suroviny pochádzajú z regionálnych fariem a sú spracovávané v rodinných podnikoch. zooplus Bio: lahodné krmivo teraz v ponuke i v biokvalite Prednosti krmiva zooplus Bio - prehľad: Exkluzívněe na zoohit: Zooplus Bio je v ponuke len na zoohit. Na základe dlhoročných skúseností s predajom a následných spätných väzieb a prianí zákazníkov sme vytvorili produkt, ktorý spĺňa Vaše požiadavky na bio krmivo pre psov. Preto sme skutočne pyšní na to, že Vám teraz tento klenot medzi našimi krmivami môžeme predstaviť. Plnohodnotné krmivo pre psov s ovocím, zeleninou a vysokým podielom mäsa: Plnohodnotná, chutná receptúra pre Vášho miláčika: kvalitné mäso a ručne spracovávané ovocie a zelenina. Certifikovaná biokvalita: Naše zooplus bio-menu ponúka ekologicky vyrobené krmivo pre zvieratá. Všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaných bio fariem a použité mäso pochádza zo zvierat, ktorá boli chované a kŕmené podľa stanovených pravidiel. Z lásky k životnému prostrediu a našim psom: Krmivo zooplus Bio hovädzie s jablkom a hruškou je vyrobené zo surovin regionálneho pôvodu, ktoré boli spracované v rodinnom podniku v Hornom Bavorsku. Zdravé a veľmi dobre stráviteľné: Vďaka šetrnej príprave sú produkty určené i pre jedincov s citlivým zažívaním. Vyrobené v Nemecku: Vysoká kvalita produktov zooplus Bio je našou hlavnou úlohou. Preto pochádzajú použité suroviny z Nemecka a tu sú i spracovávané, aby bol dodržaný vysoký štandard a kvalita výrobku. Bez cukru, konzervantov, stabilizátorov chuti, napriek tomu dlhá trvanlivosť: Produkt má trvanlivosť medzi 18-24 mesiacmi bez toho, aby bolo nutné pridávať konzervačné látky. Samostatné krmivo pre psov všetkých plemien a rozmerov zooplus Bio krmivo pre psov - to najlepšie krmivo pre psov v biokvalite pre Vášho miláčika.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce