zoolove wellness srdiečko - 3 ks

2.79 €

Nie je prečo váhať, od značky zoolove - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 7.29 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4011599950702
Do obchodu

Popis

zoolove

Akostný kvalitné značky zoolove - tento produkt máte za pár kliknutí s extra zľavou za 7.29 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Toto láskyplne ušité zoolove wellness srdiečko pomáha mačacím snom, aby sa stali skutočnosťou: Čistá prírodná náplň so stimulujúcou valeriánou, čerstvým anízom a levanduľou je medzi mačkami obľúbená a motivuje Vášho domáceho tigra k intenzívnej hre s naplneným, maznavým plyšom. Postarajte sa o svojho maznáčika s príjemnou vôňou! Citlivý noštek miluje charakteristickú vôňu koreňa valeriána lekárskeho, má podobný stimulujíci účinok ako kocúrnik. Rovnako tak posilňuje čerstvú arómu levandule. Spolu s harmonizujúcim, voňavým anízom táto náplň je príjemne vnímaná i ľuďmi a dodáva príjemný pocit dobrej atmosféry vo Vašej obývacej izbe. Vašej mačke bude veselo pri hre a maznavej zábave umocnené príjemnou vôňou zvnútra: Zmiešaná špalda šušťavo motivuje a podporuje zvierací inštinkt k lovu. Produkty vybrané pre túto náplň sú nemeckej výroby, preto je špalda z čistej ekologickej produkcie. Všetky komponenty sú preukázateľne bez škodlivín. doprajte svojmu nošteku jedinečné zoolovo wellness srdiečko a jeho zvedavé oči budú žiariť šťastím! A zároveň pomôžete zvieratám v núdzi - z každého zakúpeného produktu venuje zoohit 10% z predajnej ceny na zvieraciu organizáciu. zoolove wellness srdiečko v prehľade: Voňavé srdiečko na hranie a maznanie Z mäkkého plyšu: príjemný, maznavý vankúšik v mačacom pelechu So stimulujúcou náplňou: 6 g valeriána lekárskeho mačky priťahuje ako kúzlom 1 g levandule a anízu osviežuje 25 g špaldy motivuje šuštením Látky náplne sú z Nemecka, s osvedčením o neškodlivosti Roztomilý design: ušité malé zoolovo srdiečko Dodáva sa v znovu uzatvárateľnom sáčku, takže môže byť srdiečko ľahko uložené a zostane tak dlhšie voňavé Farba: červená, s vyšitým srdcom v krémovej farbe Materiál: Srdce: 100% polyestér Náplň: valeriána lekárska, špalda, levanduľa a aníz Veľkosť: D 12 x Š 12 x V 4 cm ❤ zoolove by zooplus: malý príspevok, veľký účinok! Z každého zakúpeného zoolove produktu zoohit automaticky venuje celých 10 % predajnej ceny neziskovej organizácii na ochranu zvierat. Každé dva mesiace bude starostlivo vybraná nová nezisková organizácia, ktorá sa môže tešiť zo zoolove podpory. Na sociálnych sieťach a webových stránkach zoohit nájdete detailné informácie o príjemcoch daru, ich aktuálnom stave a na čo sa vybraná čiastka použila. Vďaka tejto transparentnosti majú milovníci zvierat príležitosť pozorne sledovať ako bol ich príspevok použitý. Upozornenie: Rovnako ako u každého iného produktu dohliadajte na zviera, Keď sa Váš maznáčik zaoberá touto hračkou. Pravidelne kontrolujte produkt, či nie je poškodený alebo či nechýbajú nejaké časti, v opačnom prípade nie je možné vylúčiť zranenie zvieraťa.

za cenu 7.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce