zoolove srdiečkový box: kura a tuniak - 3 x 70 g

3.19 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od populárnej značky zoolove - tento tovar si môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.19 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4260358510965
Do obchodu

Popis

zoolove

Váš obľúbený tovar, pochádzajúce od značky zoolove - tento artikel musíte mať v časovej obmedzenej zľave za 3.19 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Srdiečkový box so zoolove mokrým mačacím krmivom z exkluzívnej zoolove kolekcie obsahuje tri konzervy s veľmi kvalitným prémiovým krmivom - 2 krát kura a jedenkrát tuniak. Krmivo sa skladá zo 75 % z kuraťa a tuniaka a je ľahko obohatený ryžou. Je uvarené len z prírodných, čerstvých surovín vo vlastnej šťave - úplne bez prísad. Pre prírodnú, čistú, čistú chuť, ktorú Váš maznáčik miluje! Urobte pre svoju mačku niečo dobré a kŕmte ju kvalitou. Zároveň pomôžete zvieratám v núdzi - z každého zakúpeného produktu venuje zoohit 10% z predajnej ceny na zvieraciu organizáciu: zoolove ponúka Vašej mačke so svojim vysokým podielom mäsa 75 % cenné proteíny. Naviac má toto krmivo vysokú stráviteľnosť. u zoolove boli použité prírodné čerstvé suroviny jemne varené vo vlastnej šťave, čím zostávajú zachované prírodné živiny v krmive. Plný, šťavnatý zážitok v chuti pre Vašu mačku. zoolove sa skladá z malého množstva, vybraných zložiek a je preto vhodné pre nervózne a citlivé mačky. zoolove mačacia konzerva neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky, arómy ani farbivá. zoolove krmivo spĺňa štandard kvality, ako pre ľudskú spotrebu. Urobte 'čuchovú skúšku' a presvedčte sa sami o skvelej kvalite zoolove: Otvorte konzervu a ľahko sa nadýchnite krmiva. Môžete si všimnúť, ako prírodné krmivo vonia a ako chutne vyzerá. Vaše mačka bude iste súhlasiť. zoolove – malý vklad, veľký dopad!

za cenu 3.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce