zoolove Ježko - loptička pre psy - 1 kus

5.49 €

Jasný hit, čo nám vyrába zoolove - tento produkt objednáte výhodne za 5.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4054651976029
Do obchodu

Popis

zoolove

Radosť prinášajúci obľúbenej značky zoolove - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 5.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Roztomilejšia už byť nemôže: Hračka pre psy zoolove v tvare sladkého ježka je vyrobená z mäkkého plyšu. Hračku môže Váš psík využívať nielen na pritúlenie. Vďaka gumovej loptičke ukrytej v bruchu možno ježka používať tiež na hádzanie, chytanie a aportovanie. Robustná loptička vnútri prepožičiava plyšovému zvieratku zaoblený tvar a vďaka nemu ježko veselo poskakuje. Hračka v tvare ježka je vyslovene roztomilá a spracovaná do každého detailu - s malými uškami, mäkkými pichliačmi, drzým noštekom a našitými očami. A pomôžete zvieratám v núdzi – pretože 10% z predajnej ceny každého predaného výrobku venujeme neziskovej organizácii na ochranu zvierat. zoolove Ježko - loptička pre psy v krátkom prehľade:   Roztomilá hračka - loptička v tvare ježka, vhodná aj pre väčšie psy Na hranie a maznanie: pichliače z mäkkého plyšu, perfektné na maznanie Robustná gumová loptička: ukrytá v tele, vďaka nej ježko veselo poskakuje Veľmi roztomilý dizajn: s malými ušami a noštekom Našité oči: bez malých častí, ktoré by pes mohol prehltnuť Ideálne na hádzanie, chytanie a aportovanie Farba: hnedá Materiál: 50% guma, 50% polyester Rozmery:              celkovo: cca d 12 x š 10 x v 10 cm loptička: cca Ø 8,5 cm Hmotnosť výrobku: cca 245 g ❤ zoolove: Pomáhať je jednoduché! Z každého predaného produktu zoolove 100% venujeme automaticky 10% z predajnej ceny neziskovej organizácii na ochranu zvierat. Každé dva mesiace je starostlivo vybraná nezisková, registrovaná organizácia na ochranu zvierat, ktorá je podporovaná značkou zoolove. Na sociálnych sietiach a na webe zoohit nájdete podrobné informácie o príjemcovi pomoci, aktuálny stav daru a na čo bol použitý. Vďaka tejto transparentnosti majú milovníci zvierat príležitosť pozorne sledovať všetko dianie. Upozornenie: Pri hre s hračkou majte psa pod neustálym dohľadom. Pravidelne kontrolujte, či nie je hračka poškodená alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce