zoolove jemné snacky pre psov - Kuracie 100 g

zoolove jemné snacky pre psov - Kuracie 100 g

2.29 €

Poctivý výrobok, od zoolove - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 2.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260358513522
Do obchodu

Popis

zoolove

Veľmi žiadaný produkt, od popredného výrobcu zoolove - tento artikel čaká na vás vo zľavové akciu za 2.29 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Delikátne snacky zoolove s príchuťami kuracie či jahňacie sú ideálnou odmenou pre Vašich štvornohých miláčikov nielen pri výcviku. Sú vhodné i pre nutrične citlivých psov, pretože obsahujú len jeden zdroj živočíšnych bielkovín a sú úplne bez obilnín. Ako zdroj sacharidov slúži bezlepkový tapiokový koreň a zemiaky. Jemné snacky zoolove sa vyznačujú vysokou znášanlivosťou a dobrou stráviteľnosťou - Váš pes si ich zamiluje! Vlastnosti výrobku v krátkom prehľade: vhodné pre psov všetkých plemien a veľkostí, ako zdravá odmena bez obilnín a lepku: vhodné tiež i pre nutrične citlivých psov polovlhké (semi-moist): šťavnatá konzistencia zaistí delikátnu chuť a vysokú znášanlivosť jediný zdroj bielkovín: výhradne jeden zdroj živočíšnych bielkovín - kuracie alebo jahňacie mäso - pre lepšiu stráviteľnosť tapioka a zemiaky: kvalitné bezlepkové zdroje sacharidov optimálny podiel tuku a bielkovín: pre harmonickú látkovú výmenu droždie: pôsobí pozitívne na trávenie výrobný proces extrúzie: špeciálny proces, ktorý ničí škodlivé zárodky v potrave a robí ich stráviteľnejšie zoolove by zooplus – malá čiastka, veľká pomoc! Kúpou snackov zoolove konáte dobro nielen pre svojho štvornohého kamaráta, ale tiež pre zvieratá v núdzi! zoohit venuje 10 % z predajnej ceny každého výrobku (bez DPH) neziskovej organizácii na pomoc zvieratám. Vďaka detailným informáciám o odovzdaní darov, rozhovorom so spolkami, ktoré sa projektu zúčastnia, fotografiám a videám máte možnosť sa podieľať na všetkom dianí a sledovať, ako bol Váš príspevok použitý. Každé dva mesiace je podporovaná iná organizácia. Konať dobro spoločne – so zoolove tak jednoduché!

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce