zoolove Čuchací koberček pre psy - d 60 x š 60 cm

13.99 €

No a toto chcete: od popredného výrobcu zoolove - tento hit ľahko nájdete v bombastické akcii za 13.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4054651982983
Do obchodu

Popis

zoolove

Trendy populárneho výrobcu zoolove - tento tovar si môžete nechať doručiť v bombastické akcii za 13.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Vy tak neplatíte nič naviac!

Kto chce byť profesionálny ňuchač, musí začať trénovať čo najskôr: Čuchací koberček zoolove je skvelá interaktívna hračka pre psy, ktorá napomáha trénovanie čuchu pri hľadaní ukrytých maškŕt. Protišmykový koberec je vyrobený z umelej plsti, je pevný a ľahko udržiavateľný. Poskytuje mnoho úkrytov na maškrty a granule. O zábavu je tak postarané. Za snahu a výdrž je pes odmenený lahodnou maškrtou – ňuchanie a objavovanie je tak oveľa zábavnejšie. Čuchací koberček ponúka psíkom všetkých plemien rozmanitú zábavu. A pomôžete zvieratám v núdzi – pretože 10% z predajnej ceny každého predaného výrobku venujeme neziskovej organizácii na ochranu zvierat. zoolove Čuchací koberček pre psy v krátkom prehľade:   Variabilný čuchací koberček pre psy Vyrobený z umelej plsti: robustný a ľahko udržiavateľný Interaktívna inteligenčná hračka: hľadanie a objavovanie - zábava pre psy všetkých plemien Mnohostranná zábava: so slučkami, pruhmi, okami, sáčky a košíčky, rôzne úkryty na maškrty, snacky a granule Rôzne stupne obtiažnosti: pes môže objavovať stále ťažšie a rozmanitejšie úkryty, trénuje citlivosť čuchu a dopracuje sa k odmene Zaručená pomalá konzumácia Protišmyková spodná strana s protišmykovými nopkami Skladací a zrolovateľný: skladný a ľahko prenosný Dekoratívny vzhľad: s logom zoolove a krásnymi farbami Farba:             koberec: tmavá šedá úkryty: biela / zelená / fialová Materiál: 100% polyester s PVC protišmykovými nopkami Rozmery: d 60 x š 60 x v 5 cm údržba: možno prať v práčke na 30°C, po praní odporúčame koberček zavesiť, aby vyschol ❤ zoolove: Pomáhať je jednoduché! Z každého predaného produktu zoolove 100% venujeme automaticky 10% z predajnej ceny nezisková organizácia na ochranu zvierat. Každé dva mesiace je starostlivo vybraná nezisková, registrovaná organizácia na ochranu zvierat, ktorá je podporovaná značkou zoolove. Na sociálnych sietiach a na webe zoohit nájdete podrobné informácie o príjemcovi pomoci, aktuálnom stave daru a na čo bol použitý. Vďaka tejto transparentnosti majú milovníci zvierat príležitosť pozorne sledovať všetko dianie. Upozornenie: Umiestnite podložku medzi čuchací koberček a citlivé podlahy z parkiet alebo PVC, aby ste zabránili sfarbeniu podlahy. Rovnako ako u iných produktov majte pri hre s touto hračkou svojho psa pod dohľadom. Výrobok pravidelne kontrolujte, či nie je poškodený alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade výrobok vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce