Zásobník na suché krmivo Curver silueta mačky - na 12 kg suchého krmiva

Zásobník na suché krmivo Curver silueta mačky - na 12 kg suchého krmiva

28.99 €

Prvotriedný čo berieme od značky Curver - tento produkt máte za pár kliknutí za skvelú cenu 28.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 3253923905229
Do obchodu

Popis

Curver

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s pečaťou kvality Curver - tento produkt objednáte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 28.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Praktický zásobník je ideálny na uchovávanie obľúbených maškŕt Vašej mačky, aby boli stále voňavé a chrumkavé. Vďaka veľkému objemu je zásobník ideálny pre domácnosti s viacerými mačkami. Gumové tesnenie medzi vekom a nádobou zaistí vzduchotesné uzatvorenie zásobníka. Zostane tak zachovaná čerstvá chuť a aróma krmiva. Samostatný otvor na veku umožňuje presné dávkovanie. Aby si Váš miláčik zásobník neotvoril a neobslúžil sa sám, je nádoba opatrená prídavným bezpečnostným uzáverom. Kedy dostane mačka odmenu to určujete iba Vy. Zásobník na suché krmivo Curver Katzensilhouette v krátkom prehľade:   Kvalitný zásobník na suché krmivo pre mačky Veľký objem: ideálny pre domácnosti s viacerými mačkami Vzduchotesné gumové tesnenie: pre uchovanie chuti a arómy S bezpečnostným uzáverom: aby sa Váš miláčik nemohol obslúžiť sám Samostatný otvor na veku: pre presné dávkovanie Priestorovo úsporný: vhodný do kuchyne alebo komory S dekoratívnymi mačacími vzormi Farba: biela / šedá Materiál: umelá hmota Upozornenie: Vybavenie zásobníka sa líši v závislosti na ich veľkosti. Popis vybavenia nájdete v nasledujúcej tabuľke. Tabuľka veľkostí:   Obsah Celkové rozmery Vybavenie 10 l / 4 kg d 19 x š 29,5 x v 35 cm samostatný otvor, praktický úchyt 35 l / 12 kg d 49 x š 28 x v 42,5 cm samostatný otvor, 2 role na vytiahnutie, bezpečnostný uzáver

za cenu 28.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce