XL-domeček pro kočky Home vč. škrabací desky - L 58 x B 36 x H 41 cm

XL-domeček pro kočky Home vč. škrabací desky - L 58 x B 36 x H 41 cm

7.29 €

Váš obľúbený tovar, so známou značkou zooplus Exclusive - tento artikel čaká na vás s unikátnou zľavou za 5.79 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4054651781470
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Kvalitný čo nám dodáva zooplus Exclusive - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 5.79 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Preukážte svoju lásku Vášmu štvornohému priateľovi a poskytnite mu tento domček z lepenky v rozkošných farbách, s láskyplnými mačacími siluetami, pestrými kytičkami a motýlikmi. V pôvabnom XL-domčeku pre mačky Home nájdu aj veľkí domáci tigríci dostatok miesta a môžu sa tak v ňom pokojne uložiť, schovať či spať. Prirodzený škrabací inštinkt bude uložený vďaka na dne položenej, stabilnej, škrabacej doske, ktorá sa skvele hodí na dennú starostlivosť o pazúriky. Váš nábytok, koberce a tapety tak zostanú pred pazúrikmi Vášho tigra uchránené. Škrabaciu plochu možno otočiť, čím sa jej životnosť predlžuje. Domček pre mačky je počas pár minút zložený vďaka obsiahnutým umelohmotným skrutkám a je tak ihneď pripravený na obývanie. Rozsypte tiež v balení obsiahnutú šantu na škrabaciu plochu a záujem Vášho domáceho tigra ešte vzrastie. Venujte Vášmu miláčikovi tento nádherne tvarovaný domček pre mačky vhodný na hranie, škrabanie a odpočinok. XL-domček pre mačky Home - prehľad: Funkčný doplnok ku škrabadlu Ideálne pre väčšie mačacie plemena Ľahký materiál: predsa stabilný a odolný Nápadito hravý Print-Design: s mačacími siluetami, letnými kvietkami a motýlikmi S otočnou škrabacou plochou: robustná plocha z lepenky, ideálna pre starostlivosť o pazúriky Vrátane šanty (Catnip): zabalená v sáčku, k rozsypaniu na dne domčeka Rýchle a ľahké zloženie Ekologické materiály Hladký povrch, jednoduchý na údržbu Rozmery: Celkové: D 58 x Š 36 x V 41 cm Vstup: Š 24 x V 26 cm (obojstranné) Škrabacia plocha: D 56 x Š 17 x V 3 cm Plocha na ležanie: D 57 x Š 35 cm Upozornenie: rovnako ako v akomkoľvek inom produkte by ste mali dohliadať na Vášho miláčika pri hraní. Pravidelne kontrolujte výrobok, či nieje poškodený. V prípade, že je výrobok poškodený alebo mu chyba nejaká časť, vymeňte ho za nový, aby ste predišli zraneniu zvieraťa.

za cenu 5.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce