Wolf of Wilderness Wild Hills kačacie - 12 kg

Wolf of Wilderness Wild Hills kačacie - 1 kg

20.99 €

No a toto chcete: od populárneho výrobcu Wolf of Wilderness - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 4.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 4260358511436
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

Špičkový tovar, od známeho výrobcu Wolf of Wilderness - tento tovar si môžete objednať výhodne za 4.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Suché krmivo Wolf of Wilderness - "Wild Hills" zaujme chutnou kombináciou dvoch typov hydiny. Jemné kačacie a čerstvé hydinové mäso poskytne potrebné bielkoviny a tuk môže byť optimálnym zdrojom energie pre Vášho psa. Krmivo bolo pripravené z vysoko kvalitných surovín a neobsahuje obilie, a preto je vhodné i pre psov s citlivým zažívaním. Každý majiteľ považuje svojho psa za riadneho člena rodiny, nie je teda pochýb o tom, že si psík zaslúži tú najlepšiu výživu. Psi pochádzajú z vlkov, čo ich robí mäsožravcami a všežravcami. To sa napriek evolúcii po celé roky nezmenilo. Výrobca krmiva "Wild Hills" sa pri výrobe krmiva riadi divokým inštinktom vlkov a spracováva len suroviny, ktoré sú súčasťou pôvodnej stravy vlka. Pri výskume týkajúceho sa prírodných stravovacích návykov vlkov bolo zistené, že sa ich strava skladá prevažne z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienkami a bylinami z voľnej prírody. Vlci žijúci vo voľnej prírode nekonzumujú takmer žiadne sacharidy. Naše krmivo preto tiež obsahuje len ich malé množstvo a zároveň neobsahuje obilniny. Receptúra Wold of Wilderness "Wild Hills" sa skladá z minimálne 61 % mäsa, je doplnená o lesné plody, korienky a byliny z voľnej prírody. Pre ešte lepšiu chuť bolo použité čerstvé mäso z kuraťa v kombinácii s kačkou. Vďaka tomu je krmivo bohaté na bielkoviny a tuky. Ako vhodný zdroj sacharidov a vlákniny naviac krmivo "Wild Hills" obsahuje zemiaky. Tie slúžia ako prírodné sacharidy, neobsahujú žiadny tuk a poskytujú dôležité stopové prvky a vlákninu. Brusnice, baza, maliny a ríbezle v kombinácii s koreňmi púpavy a divokých bylín ako palina, ľubovník bodkovaný, žihľava, harmanček, rebríček a podbeľ poskytujú životne dôležité látky, živiny a fytochemikálie. Wolf of Wilderness – divoké a pôvodné! Krmivo Wolf of Wilderness "Wild Hills" v prehľade: Receptúra 100 % bez obilnín a lepku Vysoký obsah mäsa vo výške minimálne 61 % S množstvom čerstvého mäsa (min. 41%), upravené pre vynikajúce prijatie Vylepšená chuť o lesné plody, korienky a byliny z voľnej prírody Vysoký podiel živočíšnych bielkovín (79% z celkového proteínu) Tiež vhodné pre psov s intoleranciou obilnín Vyrobené v Nemecku Neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá Krmivo Wolf lf Wilderness poskytuje potrebné živiny a spĺňa požiadavky na pôvodnú výživu.

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce