Wolf of Wilderness "The Taste Of The Mediterranean" - 12 kg

107.99 €

Najpredávanejšie od značky Wolf of Wilderness - tento produkt predávame takmer zadarmo za 55.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 4260358516677
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

Najpredávanejšie od známej značky Wolf of Wilderness - tento artikel musíte mať za bombastickú cenu 55.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Wolf of Wilderness Adult - The Taste Of Mediterranean 100 % bezobilninová receptúra S čerstvým jahňačím a kuracím mäsom, čerstvým pstruhom a bázou Kompletné krmivo pre dospelých psov WOLF OF WILDERNESS – divoké a pôvodné! Psy sú plnohodnotní členovia rodiny, ktorí nám stoja verne po boku a zaslúžia si preto zodpovedajúcu stravu. Predkovia psa sú vlci a je preto mäso - a všežravec, to sa počas evolúcie nezmenilo. Pri vývoji krmiva WOLF OF WILDERNESS bolo preto našim cieľom nasledovať prirodzené inštinkty vlkov a do receptúr zakomponovať pôvodné zložky ich potravy. Výzkumy týkajúce sa prirodzených stravovacích návykov vlkov preukázali, že sa ich jedalníček skládal prevažne z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienkami a divokými bylinami. V stredomorí by sa vlci živili horskými jahňatami, pstruhmi z Jadranského mora a volne žijúcimi kurami. Pretože v divočine konzumujú len veľmi obmedzené množstvo sacharidov, nepoužili sme ani my pri zostavovaní receptúr obilniny. Naše krmivá obsahujú veľké množstvo čerstvého mäsa typického pre daný región, ktoré sme doplnili korienkami, divokými bylinami a regionálnymi plodmi. Ako cenný zdroj rastlinnej bielkoviny slúži hrach, bôb a cícer. Wolf of Wilderness – divoké a pôvodné! Vlastnosti krmiva Wolf of Wilderness Adult "The Taste Of Mediterranean": S celkom 40 % čerstvého mäsa typického pre daný región Svätojánsky chlieb zo Španielska S bazou z daného regiónu S výtažkami z olív a rozmarínu S cennými strukovinami Pre typicky stredomorskú a intenzívnu chuť mäsa – ako vo voľnej prírode! Bez obilnín - vhodné tiež pre psy trpiace neznášanlivosťou obilnín Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucovadiel Vyrobené v Nemecku Vyrobené veľmi šetrným výrobným procesom "Thermal Mix": para namiesto mechanického trenia - pre prírodné suroviny To všetko zaistí vyvážený prísun živín a splňuje požiadavky značky Wolf of Wilderness ohľadom zodpovedajúcej výživy. Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí. Je dostupné vo veľkostiach 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg) a 12 kg.

za cenu 55.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce