Wolf of Wilderness "The Taste Of Scandinavia" - 2 x 12 kg

55.99 €

Top produkt, od populárneho výrobcu Wolf of Wilderness - tento artikel nakupujte za bombastickú cenu 107.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4260358516707
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

No tak toto je gól: čo odoberáme od výrobcu Wolf of Wilderness - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 107.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Wolf of Wilderness Adult - The Taste Of Scandinavia 100 % bezobilninová receptúra S čerstvým lososom, sobom, kuracím mäsom a čučoriedkami Kompletné krmivo pre dospelých psov WOLF OF WILDERNESS – divoké a pôvodné! Psi sú plnohodnotní členovia rodiny, ktorí nám stoja verne po boku a zaslúžia si preto odpovedajúcu výživu. Predkovia psa sú vlci a jedia preto mäso - a sú všežravci, to sa počas evolúcie nezmenilo. Pri vývoji krmiva WOLF OF WILDERNESS bolo preto našim cieľom nasledovať prirodzené inštinkty vlkov a do receptúr zakomponovať pôvodné zložky ich potravy. Výskumy ohľadne prirodzených stravovacích návykov vlkov preukázali, že sa ich jedálniček skládal prevažne z mäsa v kombinácií s lesnými plodmi, korienkami a divokými bylinami. V Škandinávii by sa vlci živili lososmi z tečúcich vôd, sobmi z polárnych oblastí a volne žijúcimi kurčatami. Pretože v divočine konzumujú len veľmi obmedzené množstvo sacharidov, nepoužili sme ani my pri zostavovaní receptúr obilniny. Naše krmivá obsahujú veľké množstvá čerstvého mäsa typického pre daný región, ktoré sme doplnili korienkami, divokými bylinami a regionálnymi plodmi. Ako cenný zdroj rastlinnej bielkoviny slúži hrach, bôb obyčajný a cícer. Wolf of Wilderness – divoké a pôvodné! Vlastnosti krmiva Wolf of Wilderness Adult "The Taste Of Scandinavia": S 40 % čerstvého mäsa typického pre daný región Okrem iného s lososom a sobom zo Škandinávie S regionálnymi čučoriedkami S cennými strukovinami Pre typicky škandinávsku a intenzívnu chuť mäsa – ako vo voľnej prírode! Bez obilnín - vhodné tiež pre psov trpiacich neznášanlivosťou obilnín Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucovadiel Vyrobené v Nemecku Vyrobené veľmi šetrným výrobným procesom "Thermal Mix": para namiesto mechanického trenia - pre prírodné suroviny To všetko zaistí vyvážený prísun živín a splňuje požiadavky značky Wolf of Wilderness ohľadne odpovedajúcej výživy. Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí. Je dostupné vo veľkostiach 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg) a 12 kg.

za cenu 107.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce