Wolf of Wilderness - Skúšobné balenie - Fiery Volcanoes - jahňacie (jeden zdroj bielkovín (300 g)

2.29 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, obľúbenej značky Wolf of Wilderness - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 2.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 4062911002371
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

No a toto chcete: od originálneho výrobcu Wolf of Wilderness - tento hit nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 2.29 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Pri vývoji krmív WOLF OF WILDERNESS sme preto sledovali jediný cieľ - nasledovať divoké inštinkty vlkov a v receptúrach používať výhradne pôvodne zložky potravy vlkov. Výskumy v oblasti prirodzených stravovacích návykov vlkov preukázali, že sa ich jedálniček skladal prevažne z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienky a divokými bylinami. Vlci v divočine konzumovali len obmedzené množstvo sacharidov, preto sme aj my upustili od pridávania obilnín do našich krmív. Naše receptúry obsahujú veľké množstvo čerstvého mäsa doplneného o korienky, byliny a plody. Wolf of Wilderness – divoké a pôvodné! Wolf of Wilderness Adult "Wild Hills" - kačica: Receptúra 100 % bez obilnín a lepku Vysoký obsah mäsa vo výške minimálne 61 % S množstvom čerstvého mäsa (min. 41%), upravené pre vynikajúce prijatie Vylepšená chuť o lesné plody, korienky a divoké byliny Vysoký podiel živočíšnych bielkovín (79% z celkového proteínu) Tiež vhodné pre psov s intoleranciou obilnín Vyrobené v Nemecku Neobsahuje konzervačné látky, farbiva ani ochucovadlá Krmivo Wolf of Wilderness poskytuje potrebné živiny a spĺňa požiadavky na pôvodnú výživu. Krmivo Wolf of Wilderness "Blue River" v prehľade: 100 % bez obilnín a lepku Vysoký obsah mäsa vo výške minimálne 61 % S množstvom čerstvého mäsa (min. 41%), upravené pre vynikajúce prijatie Vylepšená chuť o lesné plody, korienky a divoké byliny Vysoký podiel živočíšnych bielkovín (81% z celkového proteínu) Tiež vhodné pre psov s intoleranciou na obilniny Vyrobené v Nemecku Neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá Wolf of Wilderness Adult "The Taste Of Canada": So 40 % čerstvého mäsa typického pre daný región S kanadským ľanovým semienkom S regionálnymi brusnicami S cennými strukovinami Pre typickú kanadskú a intenzívnu chuť mäsa – ako vo voľnej prírode! Bez obilnín - vhodné aj pre psov trpiacich neznášanlivosťou obilnín Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucovadiel Vyrobené v Nemecku Vyrobené veľmi šetrným výrobným procesom "Thermal Mix": para miesto mechanického trenia - pre prírodné suroviny Wolf of Wilderness "Soft Strong" - Wide Acres - kuracie: Celkový podiel svaloviny a ďalších živočíšnych zložiek robí min. 61 % S veľkým množstvom čerstvého mäsa (min. 41 %) pre vynikajúcu znášanlivosť Doplnené lesnými plodmi, korienky a divokými bylinami Vhodné pre psov trpiacich neznášanlivosťou na obilniny Vyrobené v Nemecku To všetko zabezpečí vyvážený prísun živín a spĺňa požiadavky značky Wolf of Wilderness ohľadom zodpovedajúcej výživy.

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce