Wolf of Wilderness Adult "Soft & Strong - Green Fields" - jahňacie - 12 kg

99.99 €

Váš obľúbený produkt, od známeho výrobcu Wolf of Wilderness - tento produkt doručujeme za výhodnú cenu 51.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 4260358517315
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od populárnej značky Wolf of Wilderness - tento produkt máte na dosah ruky v hustej akciu za 51.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Wolf of Wilderness Adult "Soft Strong - Green Fields" - jahňacie Polosuché krmivo pre dospelých psov: mäkké krokety obsahujú 18% vody 100 % bezobilná receptúra - s posilňujúcimi batátmi S čerstvým jahňačím mäsom - chutné a výborne stráviteľné WOLF OF WILDERNESS – divočina a pôvodné stravovanie! Naši psi sú považovaní za plnohodnotných členov rodiny a slúžia nám verne po boku, preto si zaslúžia aj plnohodnotnú stravu. Ich vlčí pôvod činí zo psa mäsožravca a všežravca, čo sa ani v priebehu evolúcie nezmenilo. Preto sme si pri vyvíjení krmiva WOLF OF WILDERNESS dali za cieľ nasledovať inštinkty vlkov a zahrnúť prvky ich stravy do nami formovanej receptúry. Výskumy týkajúce sa stravovania voľne žijúcich vlkov ukázali, že sa ich jedálniček skladá predovšetkým z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienkami a bylinami. Pretože vlci voľne v prírode prijímajú len minimálne množstvo uhľohydrátov, nenájdete ani v našom krmive obilniny. Receptúra se skladá z čerstvého mäsa a bola doplnená korienkami, bylinami a bobuľami. Mäkké krokety z dielne WOLF OF WILDERNESS Soft majú aj vysoký obsah vody, pričom v sebe ukrývajú veľké množstvo kvalitných zložiek i pôvodnú chuť. Podzemky batátov dodávajú ďalšie cenné posilňujúce látky - jedná sa o veľmi zdravú zeleninu, ktorá má v sebe veľa vitamínov a stopových prvkov. Pôvodná chuť - a vitalizujúce látky v mäsovej šťave, cenné batáty a špeciálne upravená receptúra – to všetko spoločne tvorí dokonalé krmivo pre Vašeho domáceho vlka. Viac informácií ohľadne filozofie značky "Wolf of Wilderness" nájdete na TU. Wolf of Wilderness – divoké a původní! Produkty Wolf of Wilderness "Soft Strong" sa vyznačujú následujúcim: Celkový podiel svaloviny a ďalších živočíšnych zložiek je min. 61 % Veľké množstvo čerstvého mäsa (min. 41 %) pre dobrú akceptáciu S lesnými plodmi, korienkami a divokými bylinami Vhodné aj pre psov, ktorí trpia intoleranciou voči strave Vyrobené v Nemecku Receptúra zaisťuje zvieraťu dostatočný príjem živín a splňuje jeho potreby podľa princípu pôvodného stravovania. Toto samostatné krmivo pre dospelých psov je vhodné pre všetky plemená i veľkosti. Krmivo je dostupné v baleniach po 1 kg, 5 kg ( 5 x 1 kg) a 12 kg.

za cenu 51.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce