Wolf of Wilderness: 12 kg granuly + 6 x 400 g konzervy zdarma! - Adult Mix - divina

Wolf of Wilderness: 12 kg granuly + 6 x 400 g konzervy zdarma! - Adult Wild Hills - kačacie

47.99 €

Hit poslednej doby, od spoločnosti Wolf of Wilderness - tento tovar si môžete objednať v jedinečnej akcii za 47.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 4260358511443
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

Váš obľúbený produkt, od obľúbeného výrobcu Wolf of Wilderness - tento tovar si môžete zakúpiť v perfektnej akcii za 47.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Každý majiteľ považuje svojho psa za riadneho člena rodiny, nie je teda pochýb o tom, že si psík zaslúži tú najlepšiu výživu. Psi pochádzajú z vlkov, čo ich robí mäsožravcami a všežravcami. To sa napriek evolúcii po celé roky nezmenilo. Výrobca krmiva "Wild Hills" sa pri výrobe krmiva riadi divokým inštinktom vlkov a spracováva len suroviny, ktoré sú súčasťou pôvodnej stravy vlka. Pri výskume týkajúceho sa prírodných stravovacích návykov vlkov bolo zistené, že sa ich strava skladá prevažne z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienkami a divokými bylinami. Vlci žijúci vo voľnej prírode nekonzumujú takmer žiadne sacharidy. Naše krmivo preto tiež obsahuje len ich malé množstvo a neobsahuje obilniny. Receptúra Wold of Wilderness "Wild Hills" sa skladá z minimálne 61 % mäsa, a je doplnená o lesné plody, korienky a divoké byliny. Pre ešte lepšiu chuť bolo použité čerstvé mäso z kuraťa v kombinácii s krehkým jahňacím. Vďaka tomu je krmivo bohaté na cenné živočíšne bielkoviny. Ako vhodný zdroj sacharidov a vlákniny naviac krmivo "Wild Hills" obsahuje zemiaky. Tie slúžia ako prírodné sacharidy, neobsahujú žiadny tuk a poskytujú dôležité stopové prvky a vlákninu. Brusnice, baza, maliny a ríbezle z v kombinácii s koreňmi púpavy a divokých bylín ako palina, ľubovník bodkovaný, žihľava, harmanček, rebríček a podbeľ poskytujú životne dôležité látky, živiny a fytochemikálie. Wolf of Wilderness – divoké a pôvodné! Krmivo Wolf Of Wilderness poskytuje potrebné živiny a spĺňa požiadavky na pôvodnú výživu. Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých rás a veľkostí. Vyberte si medzi rôznymi variantami: 12 kg krmivo Green Fields - jahňacie + 6 x 400 g konzervy Green Fields - jahňacie 12 kg krmivo Wild Hills - kačica + 6 x 400 g konzervy Wild Hills - kačica 12 kg krmivo Oak Woods - s diviakom + 6 x 400 g konzervy Oak Woods - divina 12 kg krmivo Sunny Glade - divina + 6 x 400 g konzervy Oak Woods - divina 12 kg krmivo Blue River - losos + 6 x 400 g konzervy Arctic Spirit - sob 12 kg krmivo Little Wolf of Wilderness Junior - Green Fields jahňacie + 6 x 400 g konzervy Junior Blue River - losos a kuracie 12 kg krmivo Little Wolf of Wilderness Junior - Wild Hills + 6 x 400 g konzervy Junior Wild Hills - kačacie a teľacie 12 kg krmivo Senior Wolf of Wilderness - Green Fields + 6 x 400 g konzervy Senior Green Fields - jahňacie a kuracie Využite našu skvelú ponuku! Zakúpte si 12 kg granúl Wolf of Wilderness a získajte 6 x 400 g balenie konzerv zdrama! Nezabudnite, prosím, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkt č. 738638. Viac informácií o jednotlivých druhoch obdržíte na uvedených odkazoch: Wolf of Wilderness granuly Wolf of Wilderness konzervy

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce