Wild Freedom „Spirit of Europe“ - 2 kg

49.99 €

Špičkový tovar, od popredného výrobcu Wild Freedom - tento hit môžete získať v hustej akciu za 19.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4062911005129
Do obchodu

Popis

Wild Freedom

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od kvalitnej značky Wild Freedom - tento tovar si môžete nechať doručiť pri práve prebiehajúcej akcii za 19.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kulinárska cesta za pôžitkom do domoviny divokých mačiek! Wild Freedom "Spirit of Europe" je vysokokvalitné suché krmivo pre mačky s regionálnymi prísadami typickými pre jedinečnú chuť Európy.    Plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky S 40 % čerstvého mäsa  100 % bezobilninová receptúra S typickými regionálnymi prísadami, napr. múkou z hroznových jadier S výdatnými fazuľami Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucujúcich látok Šetrná príprava Bez laktózy a lepku Vyrobené v Nemecku Mačky sú pre nás, ľudí, niečím úplne výnimočným. K dokonalému šťastiu potrebujú potravu, ktorá je prispôsobená ich konkrétnemu druhu. Vďaka svojmu pôvodu majú mačky naďalej mnohé vlastnosti svojich divokých predkov. Preto sme si pri krmive Wild Freedom dali za úlohu zamerať sa na pôvodný inštinkt divokých mačiek. Naše receptúry sa skladajú z veľkého množstva čerstvého mäsa a sú bez obilnín. Hodnotné a prírodné prísady sa starajú o jeho vynikajúcu znášanlivosť. Wild Freedom "Spirit of Europe" je dostupné v baleniach po 400 g a 2 kg.   

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce