Wild Freedom „Spirit of America“ - 400 g

3.99 €

Radosť prinášajúci čo berieme od značky Wild Freedom - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 5.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4062911005136
Do obchodu

Popis

Wild Freedom

V akcii je práve teraz kvalitné značky Wild Freedom - tento hit môžete zohnať výhodne za 5.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Kulinárska cesta za pôžitkom do domoviny divokých mačiek!  Wild Freedom "Spirit of America" je vysokokvalitné suché krmivo pre mačky s regionálnymi prísadami typickými pre jedinečnú chuť Ameriky.    Plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky S 30 % čerstvého mäsa  100 % bezobilninová receptúra S typickými regionálnymi prísadami, napr. brusnicami S vysokohodnotným amarantom Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucujúcich látok Šetrná príprava Bez laktózy a lepku Vyrobené v Nemecku  Mačky sú pre nás, ľudí, niečím úplne výnimočným. K dokonalému šťastiu potrebujú potravu, ktorá je prispôsobená ich konkrétnemu druhu. Vďaka svojmu pôvodu majú mačky naďalej mnohé vlastnosti svojich divokých predkov. Preto sme si pri krmive Wild Freedom dali za úlohu zamerať sa na pôvodný inštinkt divokých mačiek. Naše receptúry sa skladajú z veľkého množstva čerstvého mäsa a sú bez obilnín. Hodnotné a prírodné prísady sa starajú o jeho vynikajúcu znášanlivosť. Wild Freedom „Spirit of America“ je dostupné v baleniach po 400 g a 2 kg.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce