Wild Freedom Adult - mištičky 6 x 85 g - cold river - losos a kuře

Wild Freedom Adult - mištičky 6 x 85 g - cold river - losos a kuře

5.29 €

Neodoláte: od producenta Wild Freedom - tento artikel pořizujte za výhodnú cenu 5.29 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4062911004085
Do obchodu

Popis

Wild Freedom

Limitovaná edícia produktu čo nám dodáva Wild Freedom - tento artikel objednávajte v bombastické akcii za 5.29 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Wild Freedom si dalo za úlohu, nasledovať prirodzený inštinkt mačiek a zostaviť receptúru, ktorá sa orientuje na pôvodný spôsob stravovania divokých mačiek. Wild freedom vyniká vysokým podielom mäsa a vnútorností. Ľahko stráviteľné bielkoviny a tuky zaisťujú vynikajúcu akceptáciu a stráviteľnosť. Pri tvorbe receptúry sme sa vzdali obilnín a sacharidov, aby sme Vašej mačke mohli ponúknuť obzvlášť prirodzené krmivo. Wild Freedom 6 x 85 g je dostupné v nasledujúcich variantoch: Wide Country - kuracie: Chutné kuracie ako jediný zdroj bielkovnín zaisťuje vynikajúcu akceptáciu a stráviteľnosť. Cold River - losos a kuracie: Kombinácia jemného lososa a kuracieho je zdrojom ľahko stráviteľných proteínov a tukov Green Lands - jahňacie a kuracie: Silná chuť jahňacieho v kombinácii so šťavnatým kuracím je zárukou neodolateľného chuťového zážitku. Golden Valley - králičie a kuracie: Jemné králičie mäso zaručuje dobrú stráviteľnosť tejto receptúry. Vaša mačka si kombináciu králičieho a kuracieho mäsa iste zamiluje! Deep Forest - zverina a kuracie: Výdatná kombinácia šťavnatej zveriny a kuracieho dodáva kvalitné bielkoviny a zaručuje vynikajúcu akceptáciu. Farmlands - hovädzie a kuracie: jemné hovädzie zaručuje mimoriadny pôžitok. V kombinácii s kuracím je táto receptúra obzvlášť ľahko stráviteľná. Miešané balenie sa skladá z 1 x Wide Country, 1 x Cold River, 1 x Green Lands, 1 x Golden Valley ,1 x Deep Forest a 1 x Farmland. Wild Freedom prémiové krmivo pre mačky ponúka následujúce výhody: Vyvážené krmivo pre dospelé mačky 100 % bezobilninová receptúra Vysoko kvalitný zdroj bielkovín Vysoký podiel mäsa a vnútorností V praktických mištičkách pre jednoduché dávkovanie Šetrná príprava Bez umelých konzervačných látok, farbív a lákadiel Bez laktózy a lepku

za cenu 5.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce