Wild Freedom Adult "Cold River" - losos - výhodné balenie 3 x 2 kg

Wild Freedom Adult "Cold River" - losos - 400 g

4.99 €

Hit z katalógu: od originálneho výrobcu Wild Freedom - tento tovar si môžete nechať poslať za vynikajúcu cenu 4.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260358516097
Do obchodu

Popis

Wild Freedom

Špičkový tovar, populárneho výrobcu Wild Freedom - tento produkt doručujeme za jedinečnú cenu 4.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

I po rokoch domestikácie sú mačky stále ešte malé šelmy. Nezaprú, že sa vyvinuli z mačiek divokých. Stali sa vernými spoločníkmi človeka, ale napriek tomu sa u nich stále prejevuje chovanie ich divokých predkov. Malí lovci so zamatovými labkami sú skutoční mäsožravci, to sa behom evolúcie nezmenilo. Zásoba živín v prirodzenej koristi je pre mačku optimálna. Preto by malo byť mäso hlavnou zložkou mačacej potravy. Hlavnou filozofiou značky Wild Freedom je rešpektovať prirodzené inštinkty mačiek a preto sme vyvinuli receptúru, ktorá sa inšpiruje pôvodnými stravovacími návykmi divokých mačiekk. Wild Freedom "Cold River" je suché plnohodnotné a zdravé krmivo pre mačky s čerstvým hydinovým mäsom a lahodným lososom. Táto kombinácia je veľmi dobre stráviteľná a bohatá na esenciálne mastné kyseliny. Celkový podiel svaloviny a ďalších živočíšnych zložiek v krmive Cold River je 69 %. Pre vysokú znášanlivosť a dobrú stráviteľnosť používame tiež čerstvé mäso, ktoré dodá organizmu mačky cenné živočíšne bielkoviny. Samozrejme neobsahujú naše krmiva obilniny. Ako jediný zdroj sacharidov v krmive Wild Freedom slúžia ľahko stráviteľné zemiaky. Dodávajú organizmu dôležité stopové prvky a balastné látky. Ľanové semienko je bohaté na omega mastné kyseliny a podporuje trávenie. Receptúra je doplnená zmesou bylín ako je napríklad harmanček, žihľava, fenikel a listy ostružín. Byliny sú zdrojom životne dôležitých látok, minerálov a sekundárnych rastlinných látok. Wild Freedom prémiové krmivo pre mačky Vás zaujme nasledujúcimi kladmi: Vyvážené suché krmivo pre dospelé mačky Celkový podiel mäsa tvorí 69 % 40 % čerstvého hydinového mäsa: ľahko stráviteľné, kvalitný zdroj bielkovín 100 % bezobilninová receptúra S ľanovým semienkom pre podporu trávenia vďaka omega mastným kyselinám Doplnené bylinkami Šetrná príprava Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucovadiel Bez lepku a laktózy Podľa vzoru prirodzenej stravy divokých mačiek predstavuje krmivo Wild Freedom zodpovedajúcu zdravú výživu pre Vašu mačku. Kvalitné krmivo pre dospelé mačky všetkých plemien je dostupné vo veľkostiach 400 g, 2 kg a 6 kg (3 x 2 kg).

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce