Wild Elements - moriak - 1 kg

Wild Elements - moriak - 1 kg

20.99 €

Exkluzívny s preslávenou značkou Wild Elements - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 4.79 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4260358518930
Do obchodu

Popis

Wild Elements

Toto si zamilujete: od obľúbenej spoločnosti Wild Elements - tento hit nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 4.79 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Krmivo Wild Elements kombinuje tri rôzne zdroje bielkovín a vyznačuje sa veľkou rozmanitosťou! Vo voľnej prírode psi vyhľadávajú každý deň rôzne zdroje potravy. Wild Elements sa týmto správaním inšpiruje a skladá sa preto z viacerých kvalitných zdrojov mäsa. Veľkým plusom našich receptúr je čerstvé hovädzie mäso Angus a Hereford z Nebrasky v USA, - z regiónu, ktorý je po celom svete preslávený produkciou kvalitného hovädzieho mäsa. Hovädzie mäso pochádza z okruhu 300 mil od Omahy v Nebraske. Tento región je jedným z najlepších regiónov na svete, kde sa produkuje hovädzie mäso a ktorý zaisťuje stále zásobovanie kvalitným hovädzím Angus a Hereford. Mäso pochádza z dobytka žijúceho na pastvinách. Až do zabitia žije dobytok z 2/3 času na rozľahlých pastvinách v Nebraske. Potom nasleduje intenzívne dokrmovanie obilím. Medzi týmito dvoma fázami prebieha maximálne jednodňový prevoz zvierat. Je tak zaručená jedinečná neodolateľná chuť mäsa. Aj vďaka šťavnatému morčaciemu mäsu je krmivo Wild Elements ľahko stráviteľné a bohaté na živočíšne bielkoviny. Bezobilninová receptúra je doplnená lahodnými sladkými zemiakmi, ovocím a brusnicami. Tieto starostlivo vybrané suroviny obsahujú všetky potrebné vitamíny a živiny robia z krmiva Wild Elements prírodnú stravu s pridanou hodnotou! Prednosti prémiového krmiva pre psov Wild Elements: Vyvážené kompletné krmivo pre dospelých psov Multi-Protein koncept: 20 % čerstvého hovädzieho mäsa v kombinácii s ľahko stráviteľnou morčacou bielkovinou 100 % bezobilninová receptúra Sladké zemiaky ako zdroj sacharidov S ľanovým semienkom pre podporu trávenia vďaka balastným látkam Dochutené bylinkami a brusnicami Šetrná príprava Bez umelých konzervačných látok, farbív a ochucovadiel Bez laktózy a lepku Receptúry krmív Wild Elements sú inšpirované prirodzenou stravou vo voľnej prírode a zaistia Vášmu psovi rozmanitú výživu. Kvalitné kompletné krmivo pre dospelých psov je dostupné vo veľkostiach 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg), 12 kg a 24 kg (2 x 12 kg).

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce