Whiskas Trio Crunchy Treats - rybacia chuť 55 g

11.19 €

Obľúbený produkt od firmy Whiskas - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 1.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5998749140666
Do obchodu

Popis

Whiskas

Urobte si radosť: od firmy Whiskas - tento produkt kúpite za perfektnú cenu 1.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Lahodné maškrty Whiskas Trio Crunchy Treats môžete podávať ako delikátny snack, ktorej chuti neodolá žiadna mačka! Chrumkavé pochúťky dodajú organizmu dôležité minerálne látky a vitamíny a rovnako tak i zinok a omega-6 mastné kyseliny, ktoré prispievajú ku kvalite a kráse srsti. Už žiadna nuda behom desiaty: maškrty majú rôzne tvary, farby a textúry! Farebné snacky sú vyrobené z chutných surovín - bez umelých aróm. V praktickej, uzatvárateľnej dóze ostanú snacky Whiskas Trio Crunchy Treats po dlhú dobu čerstvé a chrumkavé. Nie je dôležité, či snacky Whiskas Trio Crunchy Treats podávate ako desiatu alebo odmenu - vždy budú lahodné a neodolateľné! Whiskas Trio Crunchy Treats 55g v krátkom prehľade: Lahodné snacky pre mačky všetkých vekových kategórií Ako odmena či malá desiata S dôležitými minerálnymi látkami a vitamíny: omega-6 a zinok pre zdravú pokožku a lesklú, hladkú srsť V rôznych tvaroch a farbách: pre zábavné chrumkanie! Uzatvárateľná dóza: vždy čerstvé Bez umelých aromatických látok: s chutnými surovinami

za cenu 1.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce