Whiskas 7+ Senior kapsičky 48 x 85 / 100 g - Ragout hydinový výber v želé  (85 g)

Whiskas 7+ Senior kapsičky 48 x 85 / 100 g - Ragout hydinový výber v želé (85 g)

13.99 €

Veľmi žiadaný produkt, od top výrobcu Whiskas - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 13.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5900951267536
Do obchodu

Popis

Whiskas

Limitovaná edícia produktu od originálneho výrobcu Whiskas - tento artikel pořizujte s výnimočnou zľavou za 13.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Keď sa mačky dožijú veku, kedy sa nepohybujú s takou radosťou ako predtým a radšej si pohodlne vychutnávajú život, ich organizmus sa mení, preto potrebujú mačky od 8 rokov špeciálne krmivo. Whiskas Senior bolo špeciálne vyvinuté pre mačky od 8 rokov a zaisťuje vitalitu až do vysokého veku. Whiskas Senior obsahuje koncentrovanú energiu, ktorá pomôže Vašu mačku udržovať vo veľmi dobrej telesnej kondícii: Dobre stráviteľné bielkoviny a vláknina, ktoré podporujú optimálne trávenie. Životne dôležité oleje pre zdravú kožu a lesklú srsť. Whiskas Senior krmivo pre mačky obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré udržujú kosti a zuby zdravé a podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Viac pôžitku pre Vašu mačku: Viac chuti! vďaka chutnému receptu Whiskas a šetrne vareným zložkám zostáva aróma Whiskas zachovaná - pre lepší zážitok z chuti pri každom kŕmení. Viac čerstvosti! čerstvo otvorená kapsička prináša viac chuti a pôžitku do misky Vašej mačky Viac rozmanitosti! Whiskas kapsičky existujú v rôznych variáciách, takže môžete Vašej mačke servírovať inú príchuť ráno, na poludnie i večer Praktické pre Vás: Každá kapsička Whiskas obsahuje optimálne množstvo krmiva na 1 porciu. Vďaka tomu nemusíte uchovávať zvyšky krmiva v chladničke. Čisté a jednoduché použitie - stačí otvoriť a naservírovať do misky. Whiskas kapsičky sa navyše prakticky skladujú. Whiskas Senior kapsičky v miešanom balení 12 x 100 g - prevencia pre mačacích seniorov: Whiskas Senior miešaný výber v omáčke 12x s hydinovým mäsom 12x s hovädzím mäsom 12x s jahňacím mäsom 12x s belicou Whiskas Senior hydinový výber v omáčke / v želé 12x s kačacím mäsom 12x s kuracím mäsom 12x s hydinovým mäsom 12x s morčacím mäsom Whiskas Senior klasický výber 12x s hovädzím mäsom 12x s kuracím mäsom 12x s hydinovým mäsom 12x s jahňacím mäsom Whiskas Senior rybí výber v želé 12x s lososom 12x s tuniakom 12x s treskou 12x s belicou Whiskas Senior Ragout rybí výber v želé 12x s lososom 12x s tuniakom 12x s tmavou treskou 12x s bielou rybou Whiskas Senior rybí výber v želé 12x s lososom 12x s tuniakom 12x s tmavou treskou 12x s bielou rybou Whiskas Senior Ragout klasický výber v želé 12x s kuracím mäsom 12x s hovädzím mäsom 12x s jahňacím mäsom 12x s hydinovým mäsom Whiskas Senior Creamy Soups hydinový výber 12x s kuracím mäsom 12x s kačacím mäsom 12x s hydinovým mäsom 12x s morčacím mäsom

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce