Whiskas 1+ tuniak - 3

Whiskas 1+ tuniak - 14 kg

54.99 €

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbenej spoločnosti Whiskas - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 27.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5900951014390
Do obchodu

Popis

Whiskas

Kvalitný obľúbenej značky Whiskas - tento produkt ponúkame po zľave za 27.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Whiskas 1+ granuly pre dospelé mačky od 12. mesiacov veku sú vyrobené z čerstvého mäsa, obsahujú vyvážený pomer vitamínov a minerálnych látok. Dodávajú Vašej mačke všetko, čo potrebuje pre zdravý a vitálny život. To jedinečné na granulách Whiskas sú chutné Knackits, neobyčajne chrumkavé granulky s náplňou vo vnútri. Pre mačky sú úplne neodolateľné. Okrem toho predstavuje Whiskas 1+ pre dospelé mačky 100% plnohodnotné krmivo, ktoré udržuje Vášho miláčika spokojného a zdravého. Receptúra bola špeciálne vyvinutá, aby podporovala prirodzené zdravie zubov a ďasien, granuly svojim jemným abrazívnym efektom zabraňujú tvorbe zubného kameňa. Zvýšený obsah vitamínu A podporuje zdravie očí a prirodzene skvelý mačací zrak. Zloženie navyše prispieva k zdraviu močových ciest Vášho miláčika. Whiskas 1+ s tuniakom v prehľade: Plnohodnotné suché krmivo pre dospelé mačky od 12. mesiacov S chutnými plnenými Knackits kúskami: chrumkavé a zároveň mäkké s lahodnou náplňou Podporuje starostlivosť o chrup: jemný abrazívny efekt zamedzuje tvorbe zubného kameňa Pre zdravie močových ciest: podporuje prirodzenú funkciu a zabraňuje ochoreniu močových ciest Pre lepší zrak: zvýšený obsah vitamínu A prispieva k skvelému zraku Iba kvalitné a zdravé prísady: receptúra poskytuje Vašej mačke vyváženú výživu Neobsahuje žiadne umelé arómy Praktický zipsový uzáver: umožňuje opätovné uzavretie po každom kŕmení – granuly zostanú po dlhšiu dobu čerstvé

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce