Whiskas 1+ kuracie - 3

Whiskas 1+ kuracie - 800 g

2.99 €

Prestížny čo odoberáme od výrobcu Whiskas - tento produkt posielame v úžasnej akcii za 2.79 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5900951265358
Do obchodu

Popis

Whiskas

Prvotriedný od populárnej značky Whiskas - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 2.79 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Whiskas 1+ granuly pre mačky sú vyrobené z čerstvého mäsa, obsahujú všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaša mačička potrebuje pre dlhý a šťastný život. To jedinečné na granulách Whiskas sú chutné Knackits, neobyčajne chrumkavé s náplňou vo vnútri. Pre mačky sú úplne neodolateľné. Okrem toho predstavuje Whiskas 1+ pre dospelé mačky 100% plnohodnotné krmivo, ktoré udržuje Vášho miláčika spokojného a zdravého. Tvar a textúra granúl podporuje zdravie zubov a ďasien. Jemný abrazívny účinok zamedzí tvorbe zubného kameňa. Zloženie granúl Whiskas 1+ je špeciálne vyvinuté pre podporu zdravia močových ciest. Pridaný vitamín A navyše priaznivo ovplyvňuje zrak a zdravie očí. Whiskas 1+ kuracie v prehľade: Plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky od 12 mesiacov veku S chutnými plnenými Knackits kúskami: chrumkavé a zároveň mäkké s lahodnou náplňou Podporuje starostlivosť o zuby: jemný abrazívny efekt zamedzuje tvorbe zubného kameňa Pre zdravie močových ciest: podporuje správnu funkciu močových ciest a zabraňuje ochoreniu Pre lepší zrak: zvýšený obsah vitamínu A podporuje zrak Vašej mačky Kvalitné a zdravé prísady: poskytujú Vašej mačke vyváženú stravu Neobsahuje žiadne umelé aromatické prísady Praktický zipsový uzáver: umožňuje opätovné uzavretie po každom kŕmení - granuly zostanú čerstvé po dlhšiu dobu

za cenu 2.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce