Whiskas 1+ kuracie - 3

Whiskas 1+ kuracie - 14 kg

54.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza pochádzajúce od značky Whiskas - tento produkt predávame za výhodnú cenu 27.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5900951014352
Do obchodu

Popis

Whiskas

Obľúbený produkt čo nám vyrába Whiskas - tento hit zaobstaráte za perfektnú cenu 27.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Urobte si radosť.

Whiskas 1+ granuly pre mačky sú vyrobené z čerstvého mäsa, obsahujú všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaša mačička potrebuje pre dlhý a šťastný život. To jedinečné na granulách Whiskas sú chutné Knackits, neobyčajne chrumkavé s náplňou vo vnútri. Pre mačky sú úplne neodolateľné. Okrem toho predstavuje Whiskas 1+ pre dospelé mačky 100% plnohodnotné krmivo, ktoré udržuje Vášho miláčika spokojného a zdravého. Tvar a textúra granúl podporuje zdravie zubov a ďasien. Jemný abrazívny účinok zamedzí tvorbe zubného kameňa. Zloženie granúl Whiskas 1+ je špeciálne vyvinuté pre podporu zdravia močových ciest. Pridaný vitamín A navyše priaznivo ovplyvňuje zrak a zdravie očí. Whiskas 1+ kuracie v prehľade: Plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky od 12 mesiacov veku S chutnými plnenými Knackits kúskami: chrumkavé a zároveň mäkké s lahodnou náplňou Podporuje starostlivosť o zuby: jemný abrazívny efekt zamedzuje tvorbe zubného kameňa Pre zdravie močových ciest: podporuje správnu funkciu močových ciest a zabraňuje ochoreniu Pre lepší zrak: zvýšený obsah vitamínu A podporuje zrak Vašej mačky Kvalitné a zdravé prísady: poskytujú Vašej mačke vyváženú stravu Neobsahuje žiadne umelé aromatické prísady Praktický zipsový uzáver: umožňuje opätovné uzavretie po každom kŕmení - granuly zostanú čerstvé po dlhšiu dobu

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce