Whiskas 1+ konzervy 12 x 400 g - 1+ hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzervy 12 x 400 g - 1+ Terrine s kuracím v želé

11.99 €

Dnes sme vybrali: od značky Whiskas - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za vynikajúcu cenu 11.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4008429051579
Do obchodu

Popis

Whiskas

Príjemné pocity nadväzujúci s preslávenou značkou Whiskas - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 11.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Toto výborné krmivo ponúka Vašej mačke pestrosť a výbornú výživu, ktorá jej nielen prospeje, ale i výborne chutí. Doprajte Vašej mačke chuť naozajstného mäsa a rýb, ktoré si zamiluje. Krmivo Whiskas je pripravované podľa originálnej receptúry, je vyrobené z množstva čerstvého mäsa a rýb, preto neobsahuje žiadne umelé látky pre zosilnenie arómy. Krmivo je vyrábané bez použitia umelých farbív a bez pridaného cukru. Whiskas obsahuje všetky dôležité vitamíny a živiny, ktoré Vaša mačka potrebuje, aby bola zdravá a šťastná. Doprajte Vašej mačke Whiskas v konzerve - s lahodnou omáčkou, v želé alebo s terrinom. Whiskas Adult v prehľade: krmivo pre dospelé mačky s veľkým množstvom ćertvého mäsa bez umelých farbív a aromatických látok, taktiež bez pridaného cukru s vitamínmi a výživnými látkami pre vyváženú výživu všestranná obmena v miske

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce