Whiskas 1+ konzervy 12 x 400 g - 1+ hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzervy 12 x 400 g - 1+ hydina v omáčke

11.99 €

Urobte si radosť: s preslávenou značkou Whiskas - tento tovar si môžete objednať v akcii za 11.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4008429814624
Do obchodu

Popis

Whiskas

Produkt osvedčený zákazníkmi, s osvedčenou značkou Whiskas - tento artikel nakupujte s výnimočnou zľavou za 11.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Toto výborné krmivo ponúka Vašej mačke pestrosť a výbornú výživu, ktorá jej nielen prospeje, ale i výborne chutí. Doprajte Vašej mačke chuť naozajstného mäsa a rýb, ktoré si zamiluje. Krmivo Whiskas je pripravované podľa originálnej receptúry, je vyrobené z množstva čerstvého mäsa a rýb, preto neobsahuje žiadne umelé látky pre zosilnenie arómy. Krmivo je vyrábané bez použitia umelých farbív a bez pridaného cukru. Whiskas obsahuje všetky dôležité vitamíny a živiny, ktoré Vaša mačka potrebuje, aby bola zdravá a šťastná. Doprajte Vašej mačke Whiskas v konzerve - s lahodnou omáčkou, v želé alebo s terrinom. Whiskas Adult v prehľade: krmivo pre dospelé mačky s veľkým množstvom ćertvého mäsa bez umelých farbív a aromatických látok, taktiež bez pridaného cukru s vitamínmi a výživnými látkami pre vyváženú výživu všestranná obmena v miske

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce