Výhodné balenie Wild Freedom Adult mištičky 24 x 85 g - golden valley - králičie a kuracie

Výhodné balenie Wild Freedom Adult mištičky 24 x 85 g - cold river - losos a kuřecí

19.19 €

Hit z katalógu: čo berieme od značky Wild Freedom - tento produkt ponúkame takmer zadarmo za 19.19 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4062911004085
Do obchodu

Popis

Wild Freedom

Poctivý výrobok, čo nám vyrába Wild Freedom - tento artikel neprepásnite s výnimočnou zľavou za 19.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Wild Freedom si dalo za úlohu, nasledovať prirodzený inštinkt mačiek a zostaviť receptúru, ktorá sa orientuje na pôvodný spôsob stravovania divokých mačiek. Wild freedom vyniká vysokým podielom mäsa a vnútorností. Ľahko stráviteľné bielkoviny a tuky zaisťujú vynikajúcu akceptáciu a stráviteľnosť. Pri tvorbe receptúry sme sa vzdali obilnín a sacharidov, aby sme Vašej mačke mohli ponúknuť obzvlášť prirodzené krmivo. Wild Freedom 24 x 85 g je dostupné v následujúcich variantoch: Wide Country - kuracie: Chutné kuracie ako jediný zdroj bielkovín zaisťuje vynikajúcu akceptáciu a stráviteľnosť. Cold River - losos a kuracie: Kombinácia jemného lososa a kuracieho je zdrojom ľahko stráviteľných proteínov a tukov. Green Lands - jahňacie a kuracie: Silná chuť jahňacieho v kombinácii so šťavnatým kuracím je zárukou neodolateľného chuťového zážitku. Golden Valley - králičie a kuracie: Jemné králičie mäso zaručuje dobrú stráviteľnosť tejto receptúry. Vaša mačka si kombináciu králičieho a kuracieho mäsa iste zamiluje! Deep Forest - zverina a kuracie: Výdatná kombinácia šťavnatej zveriny a kuracieho dodáva kvalitné bielkoviny a zaručuje vynikajúcu akceptáciu. Farmlands - hovädzie a kuracie: jemné hovädzie zaručuje mimoriadny pôžitok. V kombinácii s kuracím je táto receptúra obzvlášť ľahko stráviteľná Miešané balenie obsahuje všetkých 6 variant Wild Freedom prémiové krmivo pre mačky ponúka nasledujúce výhody: Vyvážené mokré krmivo pre dospelé mačky 100 % bezobilninová receptúra Vysoko kvalitný zdroj bielkovín Vysoký podiel mäsa a vnútorností V praktických vaničkách pre jednoduché dávkovanie Šetrná príprava Bez umelých konzervačných látok, farbív a lákadiel Bez laktózy a lepku

za cenu 19.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce