Výhodné balenie: Rocco Sticks - Hovädzie 3 x 12 kusov. (360 g)

4.79 €

Prvotriedný od popredného výrobcu Rocco - tento produkt dodávame v perfektnej akcii za 4.79 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4260358516004
Do obchodu

Popis

Rocco

Spokojnosť prinášajúci od výrobcu Rocco - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 4.79 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Rocco Sticks sú dobre stráviteľné žuvacie tyčinky vhodné pre Vášho psíka. Sú balené po jednej za čerstva, čím je zachovaná šťavnatá konzistencia. Sú vyrobené tak, aby zvieraťu poskytovali maximálny chuťový zážitok. Vďaka vrúbkovaniu možno snacky tiež ľahko naporciovať. Preto sú vhodné ako malá odmena medzi jedlami a zároveň vytvoria skvelý predpoklad pre úspešný tréning. Dostupné sú v dvoch príchutiach 12 x Rocco Sticks hydina(120 g) 12 x Rocco Sticks hovädzie(120 g) Dbajte na to, že táto ponuka je platná len pre objednávacie číslo 695984. Upozornenie: Tento produkt sa nedá dodávať do Švajčiarska!

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce