Výhodné balenie Rocco Cubes  - kačacie 4 x 150 g

Výhodné balenie Rocco Cubes - kuracie 4 x 150 g

11.99 €

Práve je za dobrú cenu originálne od labelu Rocco - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 11.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4260358516981
Do obchodu

Popis

Rocco

Trendy od obľúbenej spoločnosti Rocco - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 11.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Rocco Cubes sú malé snacky v tvare kostičiek s veľkým motivačným potenciálom: Delikátne filety z kuracích pŕs, preložené jemnými plátkami z aromatickej tresky tmavej nie len poteší chuťové bunky Vášho miláčika, ale tiež ho inšpirujú k veľkým výkonom. Lahodné kúsky možno ľahko vziať kamkoľvek so sebou a pretože sú ľahko žuvateľné, sú ideálnym pomocníkom pre úspešný výcvik. Rocco Cubes sú dostupné v nasledujúcich variantoch: Kuracie viac ako 70 % šťavnatého kuracieho mäsa preloženého jemnou treskou tmavou – ideálny snack pre nízkotučný zážitok Kačacie viac ako 70 % delikátneho kačacieho mäsa preloženého jemnou treskou tmavou – výnimočný zážitok pre vyberavých psov Rocco Cubes – úplne výnimočná mäsová maškrta, ktorú bude Váš pes milovať! Tento výrobok nie je dostupný vo Švajčiarsku!  

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce