Výhodné balenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g - konské mäso

Výhodné balenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g - teľacie

47.99 €

Jedinečná ponuka, od obľúbenej značky RINTI - tento tovar si môžete nechať doručiť za mimoriadne nízku cenu 47.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4000158826558
Do obchodu

Popis

RINTI

Výnimočný tovar, pochádzajúce od značky RINTI - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 47.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

RINTI Kennerfleisch je vyvážené krmivo s obsahom mäsa, ktoré zodpovedá prirodzeným potrebám psov. Pes je od prírody mäsožravec, jeho tráviaci trakt je tomu prispôsobený. Jeho prirodzená korisť obsahuje okrem svalstva tiež vnútornosti ako pečeň, žalúdok, pľúca rovnako ako iné druhy mäsa s obsahom minerálov. Pes nie je bylinožravec, nepotrebuje prijímať v krmive obilniny ako zdroj uhľohydrátov a energie, pretože v mäse obsiahnuté tuky mu dodávajú dostatok kalórií. Kŕmte svojho psa krmivom RINTI Kennerfleisch: obsahuje totiž pravé kúsky mäsa žiadne lisované mäso neobsahuje dochucovadlá žiadná mäsová múčka ani obilniny (ktoré obsahuje väčšina granúl) žiadna sója žiadné farbivá Využite túto výhodnú ponuku a objednajte výhodné megabalenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g a vyberte si Vášho favorita! Pri výrobe krmív RINTI Kennerfleisch je mäso pripravované pri nízkej teplote a šetrne spracované, aby si zachovalo čo možno najviac prirodzených látok. Preto chutí RINTI Kennerfleisch ako práve pripravené. RINTI Kennerfleisch je krmivo, ktoré obsahuje všetky pre Vášho psa dôležité látky. Jedinečná kombinácia viacerých druhov mäsa obohatená o vitamíny a minerálne látky. Pre zdravú výživu je doporučovaný vyvážený pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Omega 3 mastné kyseliny sú obsiahnuté okrem iného v rybom oleji, omega 6 mastné kyseliny v mäsových komponentoch. Cenná vláknina, označnovaná ako rastlinný vedľajší produkt, sa vyznačuje svojím podporným účinkom na trávenie, obzvlášť u starších a väčších psov. Podiel mäsa v krmive RINTI Kennerfleisch sa pohybuje až okolo 67%. Zvyšný obsah je tvorený vlákninou, tukmi, minerálnymi látkami, vitamínmi a vodou.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce