Výhodné balenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g - konské mäso

Výhodné balenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g - čistý žalúdok

46.99 €

Hit z katalógu: čo nám dodáva RINTI - tento produkt doručujeme takmer zadarmo za 47.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4000158826527
Do obchodu

Popis

RINTI

Exkluzívny originálne od labelu RINTI - tento artikel je v tento okamih za vynikajúcu cenu 47.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

RINTI Kennerfleisch je vyvážené krmivo s obsahom mäsa, ktoré zodpovedá prirodzeným potrebám psov. Pes je od prírody mäsožravec, jeho tráviaci trakt je tomu prispôsobený. Jeho prirodzená korisť obsahuje okrem svalstva tiež vnútornosti ako pečeň, žalúdok, pľúca rovnako ako iné druhy mäsa s obsahom minerálov. Pes nie je bylinožravec, nepotrebuje prijímať v krmive obilniny ako zdroj uhľohydrátov a energie, pretože v mäse obsiahnuté tuky mu dodávajú dostatok kalórií. Kŕmte svojho psa krmivom RINTI Kennerfleisch: obsahuje totiž pravé kúsky mäsa žiadne lisované mäso neobsahuje dochucovadlá žiadná mäsová múčka ani obilniny (ktoré obsahuje väčšina granúl) žiadna sója žiadné farbivá Využite túto výhodnú ponuku a objednajte výhodné megabalenie RINTI Kennerfleisch 24 x 800 g a vyberte si Vášho favorita! Pri výrobe krmív RINTI Kennerfleisch je mäso pripravované pri nízkej teplote a šetrne spracované, aby si zachovalo čo možno najviac prirodzených látok. Preto chutí RINTI Kennerfleisch ako práve pripravené. RINTI Kennerfleisch je krmivo, ktoré obsahuje všetky pre Vášho psa dôležité látky. Jedinečná kombinácia viacerých druhov mäsa obohatená o vitamíny a minerálne látky. Pre zdravú výživu je doporučovaný vyvážený pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Omega 3 mastné kyseliny sú obsiahnuté okrem iného v rybom oleji, omega 6 mastné kyseliny v mäsových komponentoch. Cenná vláknina, označnovaná ako rastlinný vedľajší produkt, sa vyznačuje svojím podporným účinkom na trávenie, obzvlášť u starších a väčších psov. Podiel mäsa v krmive RINTI Kennerfleisch sa pohybuje až okolo 67%. Zvyšný obsah je tvorený vlákninou, tukmi, minerálnymi látkami, vitamínmi a vodou.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce