Výhodné balenie Miamor Sensibel 24 x 100 g - teľacie & zemiaky

Výhodné balenie Miamor Sensibel 24 x 100 g - hovädzie & ryža

13.99 €

Diskontný od obľúbenej značky Miamor - tento produkt doručujeme vo zľavové akciu za 13.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4000158750532
Do obchodu

Popis

Miamor

Výnimočný tovar, s trendy značkou Miamor - tento hit ľahko nájdete v jedinečnej akcii za 13.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Miamor Sensibel je lahodné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky, ktoré trpia citlivosťou na krmivo alebo alergiami. Neznášanlivosť na krmivo sa u mačiek vyskytuje veľmi často, väčšinou je spôsobená zmesou viacerých druhov mäsa, ťažko stráviteľnými obilninami alebo určitými zložkami, na ktoré mačky reagujú alergicky. Miamor Sensibel obsahuje vždy len jeden druh mäsa a tým aj len jeden zdroj bielkovín. V krmive nie sú použité žiadne vedľajšie živočíšne produkty. Každý druh obsahuje len jeden zdroj sacharidov. Ryža, zemiaky či cestoviny patria k najlepšie stráviteľným sacharidom a sú dobre znášané aj citlivými mačkami. Vybrané kvalitné suroviny znižujú riziko alergických reakcií. Miamor Sensibel je vyvážené, vysoko stráviteľné krmivo, ktoré obsahuje dôležité živiny, vitamíny a balastné látky, ktoré sú dôležité pre zdravú výživu mačiek. Krmivo je ideálne aj pre obézne alebo staršie mačky. Miamor Sensibel v prehľade: ideálne pre mačky s citlivosťou na krmivo a pre alergické mačky neobsahuje vedľajšie živočíšne produkty 57% podiel mäsa len jeden zdroj bielkovín ľahko stráviteľná ryža, zemiaky alebo cestoviny obohatené dôležitými balastnými látkami zdravé a dobre stráviteľné bez umelých farbív a chuťových zvýrazňovačov

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce