Výhodné balenie MAC's Adult 12 x 800 g - kuracie & brusnice

Výhodné balenie MAC's Adult 12 x 800 g - jahňacie & kačacie

30.99 €

Prvotriedný s preslávenou značkou MAC's - tento produkt obchodujeme po zlacnenie za 28.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4027245009052
Do obchodu

Popis

MAC's

Špičkový tovar, kvalitné značky MAC's - tento artikel nakupujte v hustej akciu za 28.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

MAC's Adult je vysoko kvalitným krmivom pre psov, ktoré sa vyznačuje výnimočnou technikou spracovania, preto je vhodné i pre psov citlivých voči strave. V súčasnej dobe mnoho psov trpí alergiami alebo potravinovými intoleranciami. Pre nich bolo vyvinuté ľahko stráviteľné krmivo MAC's. Obsahuje vysoký podiel mäsa (min. 70 %), ktoré neobsahuje žiadnu kostnú ani mäsovú múčku alebo lisované mäso, ale len kvalitnú svalovinu a vnútornosti ako je srdce, pľúca a pečeň. Toto zloženie prepožičiava krmivu skvelú chuť, dodáva dostatok energie a zaručí dobrú stráviteľnosť. Keďže mnohí psi vykazujú alergické reakcie na rôzne druhy obilnín, ako je napr. pšenica, ktorá obsahuje lepok, sú ako zdroj uhľohydrátov použité len cestoviny alebo výborne stráviteľné odrody zeleniny, ako tekvica alebo mrkva. Tieto suroviny vykazujú minimálne alergické reakcie a takmer nezaťažujú tráviace ústrojenstvo. Krmivo tiež neobsahuje umelé farbivá, arómy alebo konzervačné látky. Naopak obsahuje dôležité minerálne látky a vitamíny, Váš psík teda bude mať k dispozícii všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a vitálny spôsob života. Vďaka technológii spracovania ostanú všetky obsiahnuté zložky zachované. Krmivo je vyrobené v Nemecku. MAC's Adult - prehľad: Exkluzívne krmivo pre dospelých psov Ideálne tiež pre jedince s intoleranciami voči strave Vyrobené v Nemecku Minimálne 70% podiel mäsa: živočíšne proteíny najvyššej kvality ako zdroj energie Úplne bez mäsovej a kostnej múčky, tiež bez lisovaného mäsa S ľahko stráviteľnými zdrojmi uhľohydrátov: dobre stráviteľná zelenina alebo cestoviny s nízkym alergénnym potenciálom Bez sóje, umelých farbív, aróm a konzervačných látok S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre plnohodnotné stravovanie Šetrne spracované Mix balenie obsahuje: 6 x 800g jahňacie & kačacie 6 x 800 g mäso z hlavy & mrkva

za cenu 28.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce