Výhodné balenie Lukullus 24 x  400 g - Divoký králik & morka

Výhodné balenie Lukullus 24 x 400 g - Divoký králik & morka

25.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od kvalitnej značky Lukullus - tento hit môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 25.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4260077048077
Do obchodu

Popis

Lukullus

Prvotriedný od kvalitnej značky Lukullus - tento artikel nakupujte pri práve prebiehajúcej akcii za 25.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

Lukullus je krmivo, ktoré je založené na veľmi bohatej receptúre. Kombinácia živočíšnych bielkovín, rastlinných zložiek a kvalitných olejov dodáva Vášmu psovi všetky dôležité živiny kompletne bez chemických prísad. Lebo príroda dodáva všetko, čo pes potrebuje. Všetky prísady použité v krmive Lukullus boli šetrne a za čerstva spracované. To udržuje pôvodnú chuť mäsa a zeleniny a zaisťuje obsah živín. Plnohodnotné a zdravé krmivo Lukullus dôveruje sile prírody. Informácie o variantách: Na výber sú nasledujúce varianty: Chutná kompozícia Králik divina s prírodnou ryžou, jablkami a ľanovým olejom sa vyznačuje predovšetkým podielom vysoko kvalitnej diviny. Lebo divina je to najlepšie mäso pochádzajúce zo zvierat, ktoré vyrástli a živili sa vo voľnej prírode. Chudá divina a jemné králičie mäso je zdravá kombinácia, ktorá dodáva Vášmu psovi kvalitné bielkoviny. Jablká dodávajú celej receptúre vitamíny a čerstvosť, prírodná ryža obsahuje veľké množstvo vlákniny. Ľanový olej s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín dopĺňa túto jedinečnú receptúru a pomáha udržiavať lesklú srsť a zdravú kožu. S láskou zostavená kompozícia zo šťavnatého Lososa jemného kuracieho mäsa s prosom, tymiánom a olivovým olejom obsahuje veľké množstvo bielkovín a omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Proso je zdravý a bezlepkový zdroj sacharidov. Tymián a olivový olej receptúru zjemňujú a obohacujú, dotvárajú plnohodnotné krmivo a prispievajú k látkovej výmene a dobrej kvalite srsti. Prirodzená výživa psov a naozajstný chuťový pôžitok. Chutná varianta Divoký králik morka s hruškami, ovsenými vločkami a olejom z čiernej rasce je obzvlášť kvalitný pôžitok. Divina je to najlepšie mäso, pretože pochádza zo zvierat, ktoré vyrástli a živili sa vo voľnej prírode. Divoký králik v kombinácii s morkou je veľmi zdravé mäso, ktoré obsahuje kvalitné bielkoviny. Hrušky obsahujú vitamíny a dodávajú čerstvosť, ovsené vločky sú zdrojom vlákniny. Olej z čiernej rasce dopĺňa celkovú receptúru a je dôležitý pre zdravú kožu a lesklú srsť. Varianta Morčacie srdce hus s jačmeňom, pórom a ľubovníkovým olejom je strava pre psov, ktorá je obzvlášť bohatá na bielkoviny. Lebo morčacie srdce a husacie mäso je kombinácia najlepšieho mäsa bohatého na tieto bielkoviny. Srdce má vysoký obsah bielkovín. Jačmeň dodáva celému krmivu kvalitné uhľohydráty. Pór obsahuje veľké množstvo vitamínu C. Pár kvapiek ľubovníkového oleja dodáva tomuto krmivu jedinečnú chuť a navyše pozitívne pôsobí na látkovú výmenu a lesk srsti.

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce