Výhodné balenie Herrmanns 12 x 400 g - Bio hovädzie mäso

Výhodné balenie Herrmanns 12 x 400 g - Bio hovädzie mäso

24.99 €

V akcii je od spoločnosti Herrmanns - tento artikel musíte mať po zľave za 24.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4047459001048
Do obchodu

Popis

Herrmanns

Akostný čo berieme od značky Herrmanns - tento tovar zakúpite vo výpredajové akciu za 24.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Krmivo Herrmanns ponúka vyvážené, zdravé a druhovo vhodné mokré krmivo pre všetky psy, v ktorom sú ingrediencie tej najlepšej, certifikovanej ekologickej kvality a pochádzajú z kontrolovaného ekologického chovu, alebo sú lovené priamo v prirodzenom prostredí. Kvalitné suroviny pochádzajú z oblasti Horného Bavorska, kde sa tiež nachádza výrobný závod Herrmanns. V spoločnosti Herrmann je zvláštna pozornosť venovaná kvalite a etike. Zvieratá sú porazené priamo na príslušných farmách, aby sa zabránilo preprave zvierat. Kontroluje tiež presne to, aké krmivo zvieratá dostávajú, antibiotika a ďalšie látky podporujúce rast sú pre Herrmanns neprijateľné! Veľký význam sa prikladá tiež chovu vo voľnej krajine alebo pravidelnému prirodzenému výbehu. Konzerva s čistým mäsom od Herrmanns je ideálna pre majiteľa psov a mačiek, ktorí sa chcú zaobísť bez uhľohydrátov a vlákniny alebo chcú do krmiva pridať čerstvú zeleninu. Konzervy s čistým mäsom (doplnkové krmivo) sú tiež vhodné pre miešanie s vločkami pre psy a mačky. Doplnkové krmivo Herrmanns je ideálne pre prirodzenú, druhovo vhodnú výživu Vášho psa a mačky: Všetky druhy mäsa v krmive Herrmanns pochádzajú z kontrolovaných ekologických chovov, ktoré majú známku kvality, pretože láska k zvieratám nie je obmedzená iba na vlastného psa alebo mačku. Uhľohydráty a vláknina môžu byť do krmiva Herrmanns podľa potreby pridané. Herrmanns je veľmi dobre stráviteľné a veľmi dobre akceptované. Čisté mäso od Herrmanns je vhodné pre alergických alebo citlivých psov. V krmive je zásadne spracovaný vždy iba uvedený druh mäsa, z toho dôvodu je krmivo vhodné taktiež pri diéte s vylúčením určitých zložiek mäsa. Vďaka šetrnému spracovaniu mäsa sú v krmive Herrmanns zachované prírodné vitamíny a minerálne látky. Celý výrobný proces spĺňa podmienky pre označenie bio. Herrmanns neobsahuje konzervačné látky ani iné prídavky. Iba kvalitné, pôvodné suroviny, žiadne dochucovadlá, arómy, výplňové látky. Preto je krmivo Herrmanns výdatnejšie než obvyklé krmivá. Nezabudnite prosím, že toto krmivo je len doplnkové a musí byť doplnené o prídavky zeleniny a obilnín. Výrobcovia krmiva Herrmanns zastávajú názor, že všetky zvieratá majú právo na život v odpovedajúcich podmienkach. A to platí taktiež pre úžitkové zvieratá. Preto je pre výrobu krmiva použité iba také mäso, ktoré pochádza zo zvierat chovaných v odpovedajúcich podmienkach. Táto filozofia sa prejavuje samozrejme na kvalite krmiva: mäso neobsahuje antibiotiká a stresové hormóny, vylúčené do mäsa kvôli stresu pri porážke. Herrmanns je pochúťkou pre každého zdravého psa, hodí sa ale taktiež veľmi dobre pre psy, ktorí trpia precitlivenosťou na krmivo alebo sú alergickí. Zdravé krmivo pre šťastné psy, toto najlepšie vystihuje krmivo Herrmanns. ÖKO-kontrolné miesto: DE-ÖKO-006 Tato ponuka platí iba pre produkt č. 332942.

za cenu 24.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce