Výhodné balenie Greenwoods Adult 3 x 3 kg - Losos so zemiakmi

Výhodné balenie Greenwoods Adult 3 x 3 kg - Morčacie so sladkými zemiakmi, hráškom a tekvicou

39.99 €

Nie je prečo váhať, s pečaťou kvality Greenwoods - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 39.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4062911003293
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Príjemné pocity nadväzujúci od výrobcu Greenwoods - tento tovar si môžete nechať dodať za výhodnú cenu 39.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kúpou krmiva Greenwoods, určite nekupujete mačku vo vreci. Čo robí túto receptúru tak neodolateľnou? Naše presvedčenie, že len to najlepšie je pre mačky naozaj dosť dobré. Z tohto dôvodu používame pre naše krmivo iba tie najlepšie, starostlivo vybrané suroviny. Malí lovci to určite privítajú s veľkým nadšením. Žiadne obilniny, umelé farbivá alebo príchute. Namiesto toho, iba vysoko kvalitné bielkoviny vo forme čerstvých rýb alebo čerstvého mäsav kombinácii s chutnými prílohami pre výdatné jedlo, ktoré nielenže dobre chutí, ale aj vyzerá. Preto u krmiva značky Greenwoods nájdete v každom balení presne to, čo je uvedené aj na etikete. Nič viac a nič menej. Správna chuťová kombinácia, ktorá uspokojí aj tie najnáročnejšie domáce tigre: Greenwoods – jednoducho skvelé. Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Surovina č.1: čerstvé mäso alebo čerstvá ryba Predzásobte sa výhodným balením 3 x 3 kg! Na výber máte z týchto variantov: 400 g Morčacie so sladkými zemiakmi, hráškom a tekvicou 400 g Losos so zemiakmi, špenátom a brusnicami 400 g Kuracie so šošovicou, zemiakmi a vajcom Bližšie informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Morčacie so sladkými zemiakmi, hráškom a tekvicou Losos so zemiakmi, špenátom a brusnicami Kuracie so šošovicou, zemiakmi a vajcom

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce