Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 800 g kuracie s cícerom a špenátom

Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 800 g morčacie s paštrnákom a cuketou

27.99 €

Jedinečná ponuka, od Greenwoods - tento artikel sa na vás teší za úžasnú cenu 27.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4062911003194
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Najpredávanejšie čo nám vyrába Greenwoods - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 27.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Každá receptúra Greenwoods bola navrhnutá tak, aby potešila Vášho štvornohého priateľa. Tieto 3 výdatné a chutné polievky (Eintopf) nie sú žiadnou výnimkou: Talk Turkey to me – šťavnaté morčacie kúsky s paštrnákom a cuketou Pickin' the Chicken – jemné kuracie kúsky s cícerom a špenátom All about that Beef – výdatné hovädzie kúsky s batátmi a brokolicou Uvarené tak, aby boli jednotlivé kúsky jemné a šťavnaté. Pri výrobe je prvoradá kvalita, nie množstvo. Používa sa len málo surovín, pričom sa kladie dôraz na ich kvalitu. Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa? Samozrejme. Obilniny alebo umelé príchute? V žiadnom prípade. Prirodzene výživné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je predovšetkým chutné. Každá konzerva obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej. Takže všetko potrebné pre aktívny a šťastný život psa​​​​​​ a chuť, ktorú si Váš štvronohý kamarát zamiluje. Nič viac, nič menej. Urobte svojmu psovi radosť a rozmaznávajte ho s Greenwoods – je to jednoducho skvelé: Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa Jemné a šťavnaté kúsky Vyrobené v Nemecku Objednajte si výhodné balenie 12 x 800 g! Na výber máte tieto varianty: 12 x 800 g morčacie s paštrnákom a cuketou 12 x 800 g kuracie s cícerom a špenátom 12 x 800 g hovädzie s batátmi a brokolicou Bližšie informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Morčacie s paštrnákom a cuketou Kuracie s cícerom a špenátom Hovädzie s batátmi a brokolicou

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce