Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 400 g - hovädzie s batátmi a brokolicou

Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 400 g - kuracie s cícerom a špenátom

16.99 €

Dnes je tu pre vás značky Greenwoods - tento tovar si môžete kúpiť za mimoriadne nízku cenu 16.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4062911003132
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Vaše možnosti obohacujúce od známej značky Greenwoods - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 16.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Každá receptúra Greenwoods bola navrhnutá tak, aby potešila Vášho štvornohého priateľa. Tieto 3 výdatné a chutné polievky (Eintopf) nie sú žiadnou výnimkou: Talk Turkey to me – šťavnaté morčacie kúsky s paštrnákom a cuketou Pickin' the Chicken – jemné kuracie kúsky s cícerom a špenátom All about that Beef – výdatné hovädzie kúsky s batátmi a brokolicou Uvarené tak, aby boli jednotlivé kúsky jemné a šťavnaté. Pri výrobe je prvoradá kvalita, nie množstvo. Používa sa len málo surovín, pričom sa kladie dôraz na ich kvalitu. Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa? Samozrejme. Obilniny alebo umelé príchute? V žiadnom prípade. Prirodzene výživné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je predovšetkým chutné. Každá konzerva obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej. Takže všetko potrebné pre aktívny a šťastný život psa​​​​​​ a chuť, ktorú si Váš štvronohý kamarát zamiluje. Nič viac, nič menej. Urobte svojmu psovi radosť a rozmaznávajte ho s Greenwoods – je to jednoducho skvelé: Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa Jemné a šťavnaté kúsky Vyrobené v Nemecku Objednajte si výhodné balenie 12 x 400 g! Na výber máte tieto 4 varianty: Mix: 4 x 400 g morčacie s paštrnákom a cuketou, 4 x 400 g kuracie s cícerom a špenátom a 4 x 400 g hovädzie s batátmi a brokolicou 12 x 400 g morčacie s paštrnákom a cuketou 12 x 400 g kuracie s cícerom a špenátom 12 x 400 g hovädzie s batátmi a brokolicou Bližšie informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Morčacie s paštrnákom a cuketou Kuracie s cícerom a špenátom Hovädzie s batátmi a brokolicou

za cenu 16.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce