Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 400 g - hovädzie s batátmi a brokolicou

Výhodné balenie Greenwoods Adult 12 x 400 g - hovädzie s batátmi a brokolicou

16.99 €

Poctivý výrobok, od značky Greenwoods - tento produkt doručujeme v úžasnej akcii za 16.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4062911003217
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Váš obľúbený produkt, populárneho výrobcu Greenwoods - tento artikel je v tento okamih takmer zadarmo za 16.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Každá receptúra Greenwoods bola navrhnutá tak, aby potešila Vášho štvornohého priateľa. Tieto 3 výdatné a chutné polievky (Eintopf) nie sú žiadnou výnimkou: Talk Turkey to me – šťavnaté morčacie kúsky s paštrnákom a cuketou Pickin' the Chicken – jemné kuracie kúsky s cícerom a špenátom All about that Beef – výdatné hovädzie kúsky s batátmi a brokolicou Uvarené tak, aby boli jednotlivé kúsky jemné a šťavnaté. Pri výrobe je prvoradá kvalita, nie množstvo. Používa sa len málo surovín, pričom sa kladie dôraz na ich kvalitu. Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa? Samozrejme. Obilniny alebo umelé príchute? V žiadnom prípade. Prirodzene výživné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je predovšetkým chutné. Každá konzerva obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej. Takže všetko potrebné pre aktívny a šťastný život psa​​​​​​ a chuť, ktorú si Váš štvronohý kamarát zamiluje. Nič viac, nič menej. Urobte svojmu psovi radosť a rozmaznávajte ho s Greenwoods – je to jednoducho skvelé: Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa Jemné a šťavnaté kúsky Vyrobené v Nemecku Objednajte si výhodné balenie 12 x 400 g! Na výber máte tieto 4 varianty: Mix: 4 x 400 g morčacie s paštrnákom a cuketou, 4 x 400 g kuracie s cícerom a špenátom a 4 x 400 g hovädzie s batátmi a brokolicou 12 x 400 g morčacie s paštrnákom a cuketou 12 x 400 g kuracie s cícerom a špenátom 12 x 400 g hovädzie s batátmi a brokolicou Bližšie informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Morčacie s paštrnákom a cuketou Kuracie s cícerom a špenátom Hovädzie s batátmi a brokolicou

za cenu 16.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce