Výhodné balenie Cosma Snackies XXL - tuniak 125 g

Výhodné balenie Cosma Snackies XXL - losos 110 g

11.99 €

Dnes je tu pre vás populárneho výrobcu Cosma - tento tovar zakúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 11.19 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260358517858
Do obchodu

Popis

Cosma

Produkt osvedčený zákazníkmi, od výrobcu Cosma - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v hustej akciu za 11.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Dobrá správa: obl'úbené maškrty Cosma Snackies prichádzajú v novom dizajne! Vo fáze prechodu na nové balenie môže Vaša objednávka obsahovať produkty v pôvodnom ako aj v novom dizajne. Prírodný snack pre mačky je vyrobený z čistého kuracieho mäsa či ryby. Kúsky Cosma snackies XXL sú šetrne usušené mrazením. Pritom sa mäso a ryby pod nízkymi teplotami zbavia vlhkosti a zároveň zostanú zachované živiny a plná chuť. Cosma Snackies XXL neobsahujú umelé prídavné látky ani farbivá, chuťové zvýrazňovače či konzervanty. Mrazením sušené snacky Cosma Snackies XXL sú vyrobené z čerstvého mäsa a rýb a sú veľmi obľúbené u veterinárov i chovateľov. Snacky ponúkajú pôžitok a vďaka prírodnej chuti sú dobre znášané. Extra veľké kúsky ponúkajú mimoriadne dlhý chuťový zážitok a sú ideálne taktiež pre väčšie rasy. Výhodné balenie Cosma Snackies XXL môžete objednať v nasledujúcich druhoch: kura 5 x 30 g: lahodné kúsky mäsa pre milovníkov hydinového mäsa tuniak 5 x 25 g: jemné kúsky tuniaka pre milovníkov rýb losos 5 x 22 g: chutné kúsky lososa pre milovníkov rýb biela ryba 5x 18 g: lahodné kúsky bieleho mäsa pre skutočných gurmánov Kvalitné maškrty Cosma snackies XXL sú dodávané v znovu uzavierateľnej tube, vďaka ktorej si udržia prirodzene čerstvú chuť a vôňu. Cosma snackies sa môžu podávať viackrát denne ako desiata alebo pridávať do hlavného krmiva. Vaša mačka si zamiluje ich prirodzenú chuť!   Cosma snackies XXL - čisto prirodzený pôžitok pre každú mačku!  

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce