Výhodné balenie Cosma Snackies - 5 x tuniak (125 g)

Výhodné balenie Cosma Snackies - 5 x tuniak (125 g)

11.19 €

Diskontný s preslávenou značkou Cosma - tento produkt doručujeme v sezónne zľave za 11.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4260077043638
Do obchodu

Popis

Cosma

Spokojnosť prinášajúci s osvedčenou značkou Cosma - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 11.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Dobrá správa: obl'úbené maškrty Cosma Snackies prichádzajú v novom dizajne! Vo fáze prechodu na nové balenie môže Vaša objednávka obsahovať produkty v pôvodnom ako aj v novom dizajne. Cosma snackies: 100% pravé mäso a ryby Prírodný snack pre mačky, z pravého mäsa a rýb, Vaša mačka si ich zamiluje! Cosma snackies sa pripravujú v šetrnom procese mrazenia a sušenia tak, aby si mäso zachovalo dôležité výživné látky a chuť, čo ocenia hlavne Vaši štvornohí miláčikovia. Pri procese sa za pôsobenia tepla po dlhú dobu z mäsa odparuje voda a vďaka tomu si mäso uchováva plnú a intenzívnu chuť. Vaša mačka si túto kvalitu zamiluje, lebo Cosma snackies sa vyrábajú z mäsa, ktoré je normálne určené pre človeka. Starostlivo vybrané suroviny ponúkajú Vášmu labužníkovi iba to najlepšie. Cosma snackies sú ako stvorené pre maškrtný jazýček Vášho štvornohého miláčika:   5 x kuracie 26 g (celková hmotnosť 130 g): lahodné kúsky mäsa pre milovníkov kuraťa 5 x kačacie 21 g (celková hmotnosť 105 g): lahodné kačacie mäso s jedinečnou chuťou, čerstvé s výraznou chuťou 5 x hovädzie 23 g (celková hmotnosť 115 g): vybrané kúsky hovädzieho mäsa, neodolateľné 5 x tuniak 25 g (celková hmotnosť 125 g): jemné kúsky tuniaka, pre milovníkov rýb 5 x losos 21 g (celková hmotnosť 105 g): lahodné kousky lososa, neodolateľná chuť   Ďalšie informácie o produkte nájdete tu: Cosma sušené mačacie snacky  

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce