Výhodné balenie Cosma Asia kapsičky 24 x 100 g - kura

Výhodné balenie Cosma Asia kapsičky 24 x 100 g - tuniak a hovädzie mäso

14.99 €

Práve je za dobrú cenu od známej značky Cosma - tento produkt obchodujeme vo zľavové akciu za 13.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4062911004023
Do obchodu

Popis

Cosma

Exkluzívny s osvedčenou značkou Cosma - tento hit zaobstaráte s VIP zľavou pre každého za 13.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Cosma Thai sa mení na Cosma Asia! Cosma Asia zo šťavnatého mäsa alebo jemných rýb alebo lahodných morských plodov, ľahko exoticky zjemnené ryžou. Každý druh obsahuje vysoko kvalitné mäso, ryby alebo morské plody a je zjemnené trochou ryže. Starostlivá príprava vybraných zložiek zachováva všetky dôležité živiny a pravú, prirodzenú chuť krmiva. Doplnkové krmivo je vyrobené z prírodných a vysoko kvalitných ingrediencií a neobsahuje zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani farbivá, a tým zaisťuje výrazný chuťový zážitok a druhovo vhodnú výživu. Cosma Asia krmivo v 100 g kapsičkách je pre Vás k dispozícií v nasledujúcich druhoch: Miešané balenie 6 druhov: 4 konzervy: Tuniak, Kura, Kura & krevety, Kura & tuniak, Kura & kuracia pečeň, Tuniak & krabie mäso Tuniak: svetlé kúsky tuniaka Tuniak & krabie mäso: svetlé kúsky tuniaka s ľahko stráviteľným krabím mäsom Kura: šťavnaté kúsky kuraťa Kura & krevety: šťavnaté kúsky kuraťa s lahodnými krevetami Kura & tuniak: šťavnaté kúsky kuraťa so svetlým tuniakom Kura & kuracia pečeň: šťavnaté kúsky kuraťa so zdravou kuracou pečeňou NOVÉ: Tuniak & losos: lahodný tuniak s jemným lososom NOVÉ: Tuniak & hovädzie: vybrané kúsky tuniaka s delikátnym hovädzím  Cosma Asia: Prémiové mokré krmivo pre mačky Z čerstvého mäsa alebo rýb Druhovo vhodné krmivo Exoticky zľahka zjemnené trochou ryže Bez dochucovadiel, konzervačných látok a farbív Cosma Asia teraz v novom balení! V dôsledku zmeny dizajnu sa môže obrázok produktu dočasne líšiť od vzhľadu dodaného produktu.   

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce