Výhodné balenie Concept for Life 48 x 85 g - All Cats v želé                  

27.99 €

Prvotriedný s pečaťou kvality Concept for Life - tento produkt dodávame extra výhodne za 27.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4260358514833
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Nie je prečo váhať, od Concept for Life - tento produkt posielame extra výhodne za 27.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Concept for Life je prispôsobený mačkám v každom veku a ponúka vyvážený obsah živín, ktoré dodajú mačke všetko, čo potrebuje. Hlavnou prísadou rady Concept for Life sú vybrané kúsky mäsa, čo spoločne s kvalitnými a funkčnými surovinami a skvele vyváženými živinami tvorí ideálne krmivo pre mačky. Naviac je dobre stráviteľné. Jedinečná a komplexné receptúra mokrého krmiva sa postará o zdravie Vašej mačky v každom veku. Miešané výhodné balenie (12 x 85 g v želé & 12 x 85 g v omáčke) obsahuje nasledujúce druhy: Concept for Life All Cats:Ideální a vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1. roku života. Concept for Life Sterilised Cats:Pro kastrované kočky od 1. roku života s vyváženým poměrem energie. Concept for Life Sensitive Cats:Pro kočky s citlivým zažíváním od 1. roku života. Concept for Life Light :Pro dospělé kočky od 1. roku života, které trpí nadváhou. Concept for Life Beauty:Pro dospělé kočky od 1. roku života zaměřené na srst a pokožku zvířete. Concept for Life Kitten:Pro koťata od 2. měsíce života, březí a kojící kočky s vyváženým obsahem živin. Concept for Life All Cats 10+: Pro kočičí seniory od 10 let věku s menší spotřebou energie. Krmivo Concept for Life - prehľad: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Dobre prijímané: Textúra i rozmer sú ideálne, naviac v kombinácii s chutnou omáčkou, preto mačkám skutočne chutí. Vyvinuté v spolupráci so zverolekármi Obsahuje esenciálny taurín Bez sóje, cukru, stabilizátorov chuti a konzervačných látok, aby sa mačka cítila skvele Vyskúšajte teraz výhodné balenie! Výhodné miešané balenie 24 x 85 g (12 x 85 g v želé & 12 x 85 g v omáčke) kapsičiek pre mačky Concept for Life za skvelú cenu! Podrobné informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Concept for Life - All Cats v omáčke Concept for Life - All Cats v želé Concept for Life - Sterilised Cats v omáčke Concept for Life - Sterilised Cats v želé Concept for Life - Sensitive Cats v omáčke Concept for Life - Sensitive Cats v želé Concept for Life - Beauty v omáčke Concept for Life - Beauty v želé Concept for Life - Light v omáčke Concept for Life - Light v želé Concept for Life - Kitten v omáčke Concept for Life - Kitten v želé Concept for Life - All Cats 10+ v omáčke Concept for Life - All Cats 10+ v želé Concept for Life – šitý na mieru pre život.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce