Výhodné balenie Concept for Life 2 x veľké balenie - Medium Sensitive (2 x 12 kg)

Výhodné balenie Concept for Life 2 x veľké balenie - Large Sensitive (2 x 12 kg)

57.99 €

Jedinečná ponuka, od Concept for Life - tento tovar si môžete zakúpiť extra výhodne za 57.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 4260358512785
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Exkluzívny originálne od labelu Concept for Life - tento artikel neprepásnite extra výhodne za 57.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Základom dlhého a aktívneho života psa je vyvážená strava. Concept for Life je krmivo presne šité na mieru potrebám Vášho psa, optimálne prispôsobené veľkosti, životnému štýlu, veku a špeciálnym požiadavkám. Nutrične upravený profil krmiva podľa veterinárov uľahčuje kŕmiť psa optimálne v každej fáze života. Prémiová kvalita za skvelú cenu. Energia a živiny sú presne nastavené tak, aby odpovedali požiadavkám v každej fáze života. Presvedčte sa o jedinečnej kvalite, vyvinuté v spolupráci s veterinármi, pre úplne zdravý život. Prehľad krmiva Concept for Life: zdravá koža a lesklá srsť: vitamíny rady B, meď a organicky viazaný zinok spolu s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami prispievajú k dobrej kvalite srsti a kože, podporujú ochrannú funkciu kože dobrá stráviteľnosť: krmivo obsahuje všetky dôležité bielkoviny, mastné kyseliny, balastné látky, vitamíny a minerálne látky, ktoré pes potrebuje pre zdravý a aktívny život zdravý chrup: Stay-Clean™-komplex s rozpustným vitamínom C redukuje tvorbu zubného kameňa a povlaku, špeciálna rastlinná vláknina prispieva k mechanickému čisteniu chrupu vysoká akceptovateľnosť: vyvážené živiny, formulácia s vysokým podielom čerstvého mäsa, v kombinácii so starostlivo vybranými zložkami zaisťuje maximálne prijatie vyvinuté v spolupráci s veterinármi vysoký obsah mäsa ryža ako zdroj ľahko stráviteľných sacharidov - bez pšenice a sóje Využite našu jedinečnú ponuku! Zakúpte si 2 veľké balenia krmiva Concept for Life podľa Vášho výberu teraz za výhodnú cenu! Concept for Life je jedinečný, vedecky podložený nutričný koncept pre zdravý psí život. Concept for Life Upozornenie: Pri hre s touto hračkou majte svojho psa neustále pod dohľadom. V prípade poškodenia hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa. Nezabudnite prosím, že sa táto ponuka vzťahuje na produkt číslo 627314.

za cenu 57.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce