Výhodné balenie Bozita kúsky v omáčke 12 x 370 g - losos

11.49 €

Špičkový tovar, značky Bozita - tento hit ľahko nájdete s VIP zľavou pre každého za 11.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 7300330049339
Do obchodu

Popis

Bozita

Nie je prečo váhať, od známeho výrobcu Bozita - tento artikel je tu pre vás v akcii za 11.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

V krmive Bozita kúsky v omáčke sú použité prvotriedne suroviny, ako je švédske hovädzie, bravčové a kuracie mäso či ryby. Delikátne krmivo Bozita obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerály, ktoré mačka potrebuje. Vyvážené krmivo pre mačky obsahuje Macrogard, prírodný ß-Glukán, ktorý posilňuje imunitný systém Vašej mačky. Spoločne s bielymi krvinkami je posilňovaná taktiež obranyschopnosť. Bozita zaručuje: výhradne suroviny najvyššej kvality použitie čerstvého mäsa pri výrobe nezvyšuje iba stráviteľnosť, ale taktiež vylepšuje chuť suroviny neobsahujú rast podporujúce hormóny (Policy Lantmännen Doggy AB) bez chuťových zvýrazňovačov a farbív bez konzervačných látok ľahký, skladný obal, ktorý je šetrný k životnému prostrediu nízky obsah tuku Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart je možné zase jednoducho zavrieť tak, že ohnete okraje. I otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť. Jednoduché otvorenie balenia Tetra Recart Bozita kúsky v omáčke - A taste of Sweden.

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce