Výhodné balenie Bozita kúsky v omáčke 12 x 370 g - hovädzie

11.49 €

Dnes je tu pre vás obľúbenej značky Bozita - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 11.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 7300330049315
Do obchodu

Popis

Bozita

Spokojnosť prinášajúci od obľúbenej značky Bozita - tento produkt dodávame v perfektnej akcii za 11.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

V krmive Bozita kúsky v omáčke sú použité prvotriedne suroviny, ako je švédske hovädzie, bravčové a kuracie mäso či ryby. Delikátne krmivo Bozita obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerály, ktoré mačka potrebuje. Vyvážené krmivo pre mačky obsahuje Macrogard, prírodný ß-Glukán, ktorý posilňuje imunitný systém Vašej mačky. Spoločne s bielymi krvinkami je posilňovaná taktiež obranyschopnosť. Bozita zaručuje: výhradne suroviny najvyššej kvality použitie čerstvého mäsa pri výrobe nezvyšuje iba stráviteľnosť, ale taktiež vylepšuje chuť suroviny neobsahujú rast podporujúce hormóny (Policy Lantmännen Doggy AB) bez chuťových zvýrazňovačov a farbív bez konzervačných látok ľahký, skladný obal, ktorý je šetrný k životnému prostrediu nízky obsah tuku Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart je možné zase jednoducho zavrieť tak, že ohnete okraje. I otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť. Jednoduché otvorenie balenia Tetra Recart Bozita kúsky v omáčke - A taste of Sweden.

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce