Výhodné balenie Bozita konzervy 12 x 410 g - Krevety

Výhodné balenie Bozita konzervy 12 x 410 g - Losos

12.99 €

Práve je za dobrú cenu od značky Bozita - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s VIP zľavou pre každého za 12.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 7300330005724
Do obchodu

Popis

Bozita

Práve je za dobrú cenu s osvedčenou značkou Bozita - tento artikel je v tento okamih extra lacno za 12.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Bozita obsahuje všetky nevyhnutné vitamíny a minerály. Bozita krmivo v konzerve po 410 g je taktiež vhodné pre gravidné a dojčiace mačky a mačiatka. 97% čistého mäsa (sušeného) v chutnom rôsole Bez sóje, mäsovej múčky, farbív, cukru a obilnín Multivitamíny pre zdravý život Vhodné taktiež pre gravidné a dojčiace mačky, ako i pre mačiatka Obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerálne látky, ktoré mačka potrebuje V praktickom ľahko otvárateľnom balení (410g konzerva) Krmivo Bozita je tak kvalitné, pretože: Používa suroviny najvyššej kvality Používa mäso iba z odpovedajúcich chovov Spracováva iba mäso zvierat určených pre bežnú spotrebu ľuďmi Použité mäso neobsahuje hormóny Krmivo neobsahuje dochucovadlá Krmivo neobsahuje konzervačné látky Mäso obsiahnuté v krmive neobsahuje antibiotiká V krmive nie je obsiahnutá mäsokostná múčka Výrobný proces je neustále kontrolovaný (podľa ISO 9001) Výroba šetrná k životnému prostrediu (podľa ISO 14001) Na konzervách je vytlačený dátum výroby. Krmivo Bozita má minimálnu trvanlivosť dva roky od dátumu výroby.

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce